Skip to content

Barvou roku je jemná lila, zkuste ji!

Přestože pastelové barvy jsou oblíbené zejména v jarních měsících, neexistuje důvod, proč byste tyto krásné odstíny nemohla nosit i v chladnějším období. Podívejme se tentokrát blíže na zoubek krásné lila barvě. Věřte, že výběr oblečení v tomto odstínu je velmi široký, od blejzrů a bund po kalhoty, sukně, šaty, topy a dokonce i doplňky. Čtěte dále a zjistíte, s čím lila barvu kombinovat.

Proč je lila skvělá?

Barva lila evokuje sladkost a svěžest. Zdá se vám však dost výrazná na to, abyste si oblékla například kabát v tomto odstínu? Nevadí, zkuste zakomponovat do outfitu doplňky. Věříme, že vám to stejně časem nedá a oblečete i výraznější kousek v tomto odstínu. 

S čím kombinovat lila odstín?

Není překvapením, že lila bude skvěle fungovat s neutrálními odstíny, jako je bílá, černá nebo béžová. Pro ty odvážnější z vás však máme i originálnější způsoby, jak lila barvu kombinovat jako opravdový módní guru. Víte, že lila například se světle modrou vypadá přímo božsky? Je to přesladká kombinace, ale věřte, že si ji zamilujete. Tuto barevnou kombinaci doplňte neutrální bílou a snažte se naopak vyhnout černým prvkům, které by působily příliš tvrdě.

Rozzařte se

Asi to není zrovna zelená barva, která vás prvně napadne ke kombinaci s lila odstínem. Tyto dva odstíny se však velmi dobře doplňují a působí sofistikovaně a šik. Oblečte si fialový svetr a lahvově zelenou plisovanou sukni a doplňte podpatky pro elegantní, moderní a sofistikovaný vzhled. Zalíbily se vám zářivé barevné kombinace a co takhle lila odstín doplnit žlutou? Jsou to doplňkové odstíny, a zároveň vytvářejí vyvážený kontrast. Oblékněte si lila džíny s topem ve stejném odstínu a dodejte outfitu ještě více barevný nádech žlutou motorkářskou bundou. Vyberte si odstín žluté, který nejlépe vyhovuje vašemu tónu pleti. Můžete zvolit pastelový odstín nebo hořčicovější odstín do hořčicova.

Lila je odstín, který sluší zejména jarním a letním typům. Pokud se tedy považujete za jeden z těchto typů, zvažte zařazení oděvu této barvy přímo do blízkosti obličeje a uvidíte, jak vás takový oděv rozzáří. Pokud ne, můžete barvu zahrnout do spodních dílů outfitu či do doplňků. Nyní už tedy máte dostatek tipů, jak lila barvu kombinovat. Pusťte se tedy do toho!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *