Skip to content

Beauty talk: Lucie

V dnešním beauty rozhovoru přivítejte Lucii, která se ve svém volném čase zabývá hlavně přírodní kosmetikou. Mezi její oblíbené značky patří Lobey. Jedná se o firmu, která je na trhu sice krátce, ale díky skvělým produktům se řadí mezi nejlepší přírodní pečující kosmetiku a klade přísný důraz na životní prostředí. Co dalšího nám Lucie na sebe prozradila?

Celý rozhovor s Lucií

Můžeš nám popsat svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš? 

Každé ráno si vyčistím obličej čisticí pěnou, pak použiju květinovou vodou ve spreji a nanesu denní krém. Poslední rok jsem věrná české značce Lobey, kterou občas doplním o produkty od firmy Kvitok. 

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

Ráda zkouším nové produkty, ale často se vracím k značně Benefit. Co se týče očních stínů, tak jsou mou jasnou volbou paletky od Urban Decay, protože mají nepopsatelnou kvalitu. Bohužel UD nyní na českém trhu končí a bude těžší ji koupit, což mě mrzí.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péče o pleť, a které produkty ti vyhovují?

Večerní rituál je obdobný jako ranní, nejprve odlíčím odličovacím mlékem, vyčistím pěnou, použiji květinovou vodu a pleťový olej. 3x do týdne použiji místo oleje sérum s AHA kyselinami.

Prozradíš nám v rozhovoru tvůj oblíbený parfém?

Momentálně používám ráda parfém Because It´s You od Armani.

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Můj vztah k přírodní kosmetice je velmi kladný. Snažím se používat výhradně přírodní pečující kosmetiku, právě jako zmíněné značky Lobey nebo Kvitok. Ráda bych přešla na přírodní dekorativní kosmetiku, ale nedaří se mi najít vyhovující produkty. 

Dala bys nám na závěr nějaký svůj beauty tip? Může to být konkrétní produkt nebo nějaký trik.

Můj must-have je momentálně paletka Fouroscope od Benefit, spolu s řasenkou mi stačí ke každodennímu líčení.

My děkujeme Lucii za rozhovor a vy si můžete přečíst i další rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *