Skip to content

Beauty talk: Aneta Chroustová a dekorativní kosmetika

V dnešním Beauty talku jsme vyzpovídali sympatickou influencerku a podnikatelku Anetu Chroustovou. Tu mnozí znáte i pod přezdívkou Hanneton Monde. Jaká je její oblíbená dekorativní kosmetika, jak hýčká svou pleť a na co nedá v beauty rutině dopustit? To a mnohem víc se dozvíte v článku.

Popíšeš nám svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

Tak to bude na dlouho 🙂 . Ráno pleť umyju vodou a čistícím gelem. Poté nanesu tonikum (růžová voda, nebo tonikum od La Roche-Posay). Následuje sérum, které volím podle aktuálního rozpoložení mé pleti. Pokud vidím, že se mi dělají pupínky, sáhnu po séru Niacinamide od The Ordinary, nebo Effaclar od La Roche-Posay.

Mým velkým oblíbencem je sérum s obsahem vitamínu C, který je skvělý na projasnění pleti a vyhlazení jemných vrásek. Dále pak sérum Hyalu B5 , které na sebe dokáže vázat vodu, díky čemuž je pleť v průběhu dne krásně hydratovaná.

Následuje denní krém od Cerave (s SPF 25), oční krém stejné značky a poté krém s SPF 50 od La Roche-Posay. Právě ochrana SPF je (nejen) v letních měsících hodně potřebná. Až pak je má pleť připravená na dekorativní kosmetiku.

Kterou dekorativní kosmetiku máš ráda?

Zde jsem věrná značce Loreál Paris. Jsem moc ráda, že mám právě s touto značkou dlouhodobou spolupráci, a tak mám vždy možnost všechny produkty řádně vyzkoušet, třeba i lehce dopředu, než se dostanou do našich drogérií. 

Každý den jiný rituál a dekorativní kosmetika

Popíšeš nám svůj večerní rituál při odličování a následné péče o pleť? Které produkty ti vyhovují?

Odličuji se většinou růžovým olejem od Purity vision a čistícím gelem od Cerave. Snažím se ze své rutiny odstranit micelárku, kterou jsem dlouho milovala, ale dělala mi s pletí trochu neplechu. Večer opět nanáším séra, čas od času masky, olejíčky… Kosmetiky mám opravdu hodně, takže je to každý večer trošku jiný rituál 🙂 . 

Máš oblíbený parfém?

Záleží podle ročního období. V létě je to La Vie est belle, Miss Dior, Idole a v zimě Black Opium a Libre od YSL.

Jaký máš vztah k přírodní dekorativní kosmetice?

Popravdě… Měla jsem možnost pár produktů vyzkoušet, ale když je člověk zvyklý na pigmentaci a výdrž ostatních produktů, tak se na ty přírodní přechází těžko. Je to, podle mě, něco za něco 🙂 .

Prozradíš nám na závěr nějaký svůj beauty tip? 🙂 Může to být konkrétní produkt, nebo nějaký osobní trik.

V noci spím ve spací masce z hedvábí. Ta zaručí, že se mi oční krém řádně vstřebá do pleti. Tím pádem se pokožka hydratuje a vyhladí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *