Skip to content

Beauty talk: Anna a její rituály

Můžeš popsat svůj ranní beauty rituál péče o pleť? Které přípravky používáš?

Hned po probuzení nanáším 3minutovou masku od Havlíka, poté smyji a nanáším tonikum od francouzské značky. Po těchto dvou krocích je moje pleť připravená na nesení krému. Pod krém obvykle nanáším ještě hydratační sérum od Dioru, sérum s kyselinou hyaluronovou a oční sérum s kofeinem.

Můj tip na denní krém – Dior Capture Totale, je to naprostá bomba a velmi ráda ho používám. Ještě nesmím zapomenout na oční okolí, musí být neustále hydratované, tady používám oční balzám od Dr.Haushka. Všechny tyto produkty nakonec zapracuji masážním Rollerem.

Jaká je tvá oblíbená kosmetika?

Požívám kosmetiku převážně od značky Dior, sem tam zařadím i Chanel.

Kosmetické povídání je i o večerních rituálech. Máš nějaké při odličování a následné péče o pleť? A které přípravky ti vyhovují?

Tvář i oči si každý den odlíčím micelární vodou od Avène, pokud jsem hodně nalíčená, ještě použiji čistící olej od Bobbi Brown, aby stáhl všechny mastné produkty z mého obličeje. Následně navlhčím pleť vodou a krouživými pohyby s Foreem vmasíruji čistící gel nebo pěnu. Pleť osuším a zklidním termální vodou. To vše zvládám se značkou Avène.

Před spaním obvykle nanáším 2x týdně moji oblíbenou noční masku Origins. Zbylé dny v týdnu požívám od francouzské značky uklidňující noční sérum z bavlny nebo retinol a krém s přírodními prvky.

Oblíbený parfém?

Oblíbený parfém nemám, protože ráda zkouším nové vůně, parfém mi vydrží jen na určité období. Momentálně používám parfémovou vodu od Chloé, ale za mě můžu rozhodně doporučit Dior Jádore, Louis Vuitton Afternoon Swim nebo Fragonard Perfume Belle de Nuit.

Jaký je tvůj vztah k přírodní kosmetice?

Používám, ale nevyhledávám. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *