Skip to content

Beauty talk: Katarina

Trápí vás mastná pleť a nemůžete se zbavit akné? Vyzkoušejte tajný trik krásné Katariny, která každý den používá na pleť koloidní stříbro. K čemu je dobré a jak vlastně funguje?

Popíšeš nám svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

Ráno si umyji obličej ledovou vodou. Poté požívám Mixa Anti – Imperfection Gentle gel na čištění pleti, jako tonikum používám koloidní stříbro, potom aplikuji Mixa Anti – Imperfection krém.

Věděli jste, že koloidní stříbro pleť čistí a pomáhá snižovat vylučování mazu? Zároveň také stahuje póry. Při pravidelném používání přispívá k vyhlazení pokožky a dodává pleti matný vzhled. Pleťové tonikum s koloidním stříbrem je vhodné používat dvakrát denně.

Tip: Další triky, jak na akné, najdete v Beauty Talku s Anetou.

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

Mezi mé oblíbené značky patří: Bourjois, Loreal Paris, Sephora a Nyx. Hutnější make-up používám pouze při zvláštních příležitostech. Téměř každý den používám L´ORÉAL PARIS WAKE UP & GLOW BB C´EST MAGIC bb krém, L´ORÉAL PARIS FALSE LASH BAMBI EYE mascaru, Sephora Charcoal Brow set a NARS Orgasm tvářenku.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péči? Které produkty ti vyhovují? Používáš na pleť opět koloidní stříbro?

Večer se odlíčím Mixa Anti Dryness micelární vodou, potom vyčistím pleť Mixa Anti Imperfection Gentle gelem a Anti Imperfection čisticí maskou a pak nanáším koloidní stříbro a přírodní krém z mateřídoušky, který pro mě vyrobila maminka.

Oblíbený parfém?

ARMANI Si.

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Lásku k přírodní kosmetice jsem převzala od maminky, která věří pouze v přírodní produkty, ale pokud se ptáte mě, nejlepší je rovnováha mezi přírodní a kvalitní kosmetikou.

Dala bys nám na závěr nějaký svůj beauty tip? 🙂 Může to být konkrétní produkt či nějaký trik.

Starejte se o svůj vzhled, ale mnohem důležitější je, jak se cítíte ve svém těle. 🙂

Lepší život je s Pilulkou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *