Skip to content

Beauty talk: Marina

Marina žije od roku 2007 v Praze.  Celý život pracuje v oblasti auditu a účetnictví a jako většina žen, chce vypadat dobře, být štíhlá, mladistvá a krásná. Celý život se snaží oblékat módně a zajímá se módní trendy.  Aby se udržela fit, chodí sportovat a věnuje se zejména běhání, pilates, józe a chodí na procházky se svým pejskem. Snaží se jíst zdravě a nejen to, v tomto oboru se stala profesionálem.

Nedávno totiž absolvovala Moskevskou univerzitu dalšího vzdělávání a získala specializaci „nutriční poradkyně“, díky čemuž má druhý směr činnosti. V následujícím rozhovoru se podíváme na Marinin rituál péče o pleť, ve kterém dává přednost anti-age produktům, a na další její oblíbené kosmetické oblíbence.

Můžeš popsat svůj ranní rituál péče o pleť? Které přípravky používáš a dáváš přednost hydratačním produktům, anti-age krémům či jiným typům kosmetiky?

Ráno je pro mě důležité čištění, tonizace, hydratace a výživa pleti. Používám tedy emulzi na čištění, tonik, sérum a hydratační krém.

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

Z dekorativní kosmetiky používám jen řasenku, tužku na oči, rtěnku a highlighter. Když se jedná o větší událost, můžu se namalovat i více a použiju například oční stíny.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péče o pleť a které přípravky ti vyhovují? Využíváš i anti-age produkty?

Můj večerní rituál se moc neliší od toho ranního, jen se ještě před ním vždy odlíčím. Momentálně používám na odlíčení dvoufázový odličovač od Missha. Po odlíčení si zase pleť očistím, nanesu tonik, hydratuji a vyživím. Někdy večer používám i různé masky na obličej, nejčastěji hydratační, anti-age nebo anti-stress.

Oblíbený parfém?

Oblíbených parfémů mám opravdu hodně, jedním z nich je například Mugler Aura.

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Přírodní produkty mám ráda, ale myslím si, že ne vždy je složení přírodní kosmetiky dostačující pro například anti-age kosmetiku a její účinky pak nejsou tak dobré, jako u jiných produktů s dobrým složením, které sice není přírodní, ale vyhovuje mé pleti více.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *