Skip to content

Beauty talk: Michal

Dnes pro vás máme opravdu bleskový rozhovor se sympaťákem Michalem. Jeho pánská beauty rutina je typicky mužsky nenáročná. 🙂 Nepotrpí si na zdlouhavé beauty rituály a na to, jaký je jeho parfém neváhala snad ani vteřinu a ihned odpověděl. Takže čtenáři a zejména pánové, pokud nemáte příliš mnoho času na čtení, ale chcete zajímavé tipy, tak čtěte dál.

Popíšeš nám svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

Asi vás nijak neokouzlím, ale moc se neliším od většiny mužů a můj rituál je velmi jednoduchý. Prvním krokem je umytí obličeje a úprava vousů. O vousy se starám a používám olej do vousů. Myslím si, že podobně jako se ženy starají o vlasy, měli by muži pečovat o své vousy.

Oblíbený parfém?

Tak to bude Armani – Stronger With YOU, to je můj velký oblíbenec.

Dal bys nám na závěr nějaký svůj beauty tip? Tedy, pokud nějaký máš. 🙂 Může to být konkrétní produkt či nějaký trik.

Pro muže určitě doporučuju přípravky české firmy Angry Beards. Myslím si, že jejich produkty jsou kvalitní a něco takového mi na trhu dlouho chybělo.

A ještě pár tipů redakce vhodných na pánskou beauty rutinu

Většina mužů si na luxusní péči o pokožku nepotrpí, ale i tak by měli dodržovat pár zásad. U mužů bývá vrstva jejich kůže zvaná dermis silnější a tužší než u žen. To způsobuje hlubší rýhy a vrásky. Mimo to navíc testosteron může zapříčinit problém s mastnější pletí. Výběr správných produktů péče o pleť není ani tak o pohlaví, jako o určení typu pleti. Ta nejzákladnější péče by měla zahrnovat vyčištění pleti, následnou hydrataci. Na první pohled je na trhu spousta produktů a přijít na to, který z nich vám vyhovuje, může být složité. Ale když počet produktů snížíte na dva základní (čistící a hydratační), můžete tento proces velmi usnadnit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *