Skip to content

Beauty talk s Terkou – kosmetika, rituály a beauty tipy

Je tady čas na další malý beauty talk, tentokrát s Terkou. Dozvíte se, jaké další produkty kromě micelární vody a oblíbeného krému ráda používá a jaké jsou její rituály.

Terko, popíšeš nám svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

V tomhle jsem byla vždycky trochu ostuda. Vůbec se své pleti nevěnuji, asi se spoléhám na dobré geny. Mamka vypadá na svůj věk skvěle a nikdo by jí netipoval, že je babičkou. Mě zase netipují tu mámu 🙂 Momentálně k odličování používám micelární vodu L’oreal s kyselinou hyaluronovou, ale jinak si jen umyju obličej, nanesu krém Rituals, lehký make-up, korektor a tvářenku. 

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

Co se týče pleti, vystačím si s levnější variantou a tou většinou Catrice. Jejich make-upy a korektory mi vyhovují nejvíce, nejsou hutné a nedělají dojem masky. Co se týče rtěnek, tak tam už jsem náročnější, volím MAC, případně Sephoru. Rtěnek mám opravdu hodně, ale v posledních týdnech se držím jen jedné – nude od Mac.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péči o pleť?

Jak jsem zmiňovala výše, v tomhle jsem ostuda. Takže používám pouze odličovací ubrousky či micelární vodu.

Oblíbený parfém?

Já parfémy ráda střídám, takže nemohu říct, že mám jeden TOP. Ale v současné době u mě vyhrává La Vie est belle od Lancome

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Nepoužívám ji. Možná si k ní najdu vztah někdy v budoucnu, ale zatím se tak nestalo.

Dala bys nám na závěr nějaký svůj  beauty tip? 🙂 Co ráda používáš kromě zmiňované micelární vody a krému Rituals? Může to být konkrétní produkt či nějaký trik.

Miluji obyčejnou tužku na obočí z DM drogerie. Stojí asi 60 Kč a dělá dojem chloupků, protože má tři hroty. Na tu nedám dopustit. Ale mám tip, co se týče vlasů pro blondýnky – doporučuji masku od Maria Nila. Zároveň nedám dopustit na OLAPLEX. Ta chvála, která se kolem něj motá, je opravdu oprávněná 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *