Skip to content

Beauty talk: Vendy

Jmenuji se Vendula a je mi 26 let, věnuji se zhruba už 6 let výběrové kávě a managementu takových podniků, mým momentálním ‘druhým domovem’ je Café Truhlárna. 🙂 Mám ráda občas trochu extravagantní a alternativní styl oblékání. V oblasti kosmetiky se zaměřuju hlavně na hydratační péči o pleť. Ve volném čase se ještě věnuji handpoke tetování a s tím spojené ilustrativní kresbě. Ke štěstí mi stačí tužka v ruce, lofi hudba v pozadí a hrneček s filtrovanou kávou.

A květiny! Doma mám malou džungli z nejrůznějších druhů pokojovek (kolem 50 kousků momentálně), o kterou se ráda starám, stejně tak jako o svoje dvě kočičky – Lunu a Smokeyho. 🙂

Můžeš popsat svůj ranní rituál péče o pleť? Které přípravky používáš?

Co se týká mé ranní rutiny péče o pleť, tak každé ráno používám hydratační pleťovou vodu Garnier a následně peeling od Yves rocher. Potrpím si na přípravky, které mají HCS. To znamená, že tyto výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

Mezi mé oblíbence patří Barry M, Rimmel London nebo třeba Revolution.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péče o pleť a které přípravky ti vyhovují?

Vždy se pečlivě odličuju, používám znovu hydratační péči, konkrétně pleťovou vodu a následně pleťovou masku. Ty si občas sama vyrábím i doma z přírodních surovin.

Oblíbený parfém?

Mezi mé oblíbené parfémy nepochybně patří Lolita Lempicka nebo Chloé

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Přírodní kosmetika mě zajímá a baví, zatím jsem ale nenašla žádnou stálici mimo Body shop. Ale věřím, že brzo najdu hydratační péči o pleť na přírodní bázi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *