Skip to content

Beauty talk: Sabina

Objevte beauty vychytávky krásné Sabiny! V rozhovoru vám představí své oblíbené produkty – BIO bambucké máslo na pleť používá skoro denně a tenhle cenově dostupný produkt jí skvěle funguje. Chcete znát další tipy a triky? Čtěte dál!

Ahoj! Jmenuji se Sabina V. a jsem rodilá pražačka. Vystudovala jsem herectví na konzervatoři a posléze na vysoké škole teorii divadla a filmu. Živím se herectvím a k tomu si přivydělávám po různých brigádách. Mimo herectví miluji výtvarné umění, bytový design, fotografii, čtení a courání s kamarády po městě. A také svého psa – dalmatina Darcy. Ta chodí všude s námi.

Můžeš popsat svůj ranní rituál péče o pleť? Které přípravky používáš?

Začínám tím, že si obličej opláchnu studenou vodou, abych se probrala. Vatovým tampónkem vyčistím pleť micelární vodou nebo něčím podobným a namažu se růžovým krémem nebo bambuckým máslem. Nic víc.

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

V tomhle směru jsem se dost zminimalizovala. Už nepotřebuji mít pět řasenek a x paletek očních stínů, které stejně nakonec člověk nestihne spotřebovat dřív, než jim projde záruční lhůta. Vše mám jen od jednoho kusu a dokupuji, až když daná věc dojde. Ale líčím se ráda. Skoro každý den používám řasenku, černou linku, BB cream, pudr, highlighter, tvářenku a na rty balzám.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péči o pleť a které přípravky ti vyhovují? Používáš stejně jako ráno bambucké máslo?

Make-up odstraním ve vaně obličejovým mýdlem nebo pěnou a pak pokračuji ve stejném čistícím moodu jako ráno.

Oblíbený parfém?

Coco Chanel – Mademoiselle

Jaký máte vztah k přírodní kosmetice?

Poslední dobou se snažím veškeré chemické produkty vyměnit právě za přírodní kosmetiku. Je to příjemný pocit vědět, že pro sebe i okolí děláte něco dobrého. Nicméně si myslím, že péče o tělo i pleť je komplexní záležitostí. Člověk by si měl hledět nejen toho, co na sebe maže ale i toho, co do sebe háže 😀 Mám moc ráda značky: Purity Vision, Weledu nebo Goodie.

TIP: Spoustu dalších zajímavostí ze světa péče o pleť objevíte v Beauty talku s Aničkou!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *