Skip to content

Beauty talk: Tomáš

Zatímco ženy sdílejí svou inspiraci na péči o pleť a zkušenosti s různými výrobky často a rády, názor muže aby člověk pohledal. Naštěstí je tady Tomáš, který se o svou beauty rutinu rád podělí. Věřili byste, že v jeho kosmetickém arzenálu má čestné místo obyčejná Francovka?

Popíšeš nám svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

Můj ranní rituál spočívá v umytí si obličeje nějakým cleanerem, poté tonerem a nakonec si namažu obličej krémem. Značku kosmetiky používám skoro výhradně Dr. Baumann, najdete mi v koupelně ale i Francovku. 

Věděli jste, že Francovku je možné použít i při bolestech hlavy? Stačí ji aplikovat do týla, na spánky a vetřít do pokožky. Mimo to je také skvělá jako dezinfekce na malé ranky a oděrky. Po zředění vodou dokonce může sloužit i k výplachům úst, podobně jako ústní voda.

A večerní rituál?

Večerní rituál před spánkem je stejný, jen s jiným krémem. 

Tvůj oblíbený parfém?

Jedině Acqua di Gio od Giorgio Armani. Momentálně jsem ale zkoušel i ICÔNE courage od Mavue Paris a je taky super. Chlap musí hezky vonět.

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Vesměs pozitivní. Co vidím, že je přírodní, tak většinou kupuji raději. Nicméně ne všechno si s pokožkou sedne a u některých druhů kosmetiky neriskuji.

Máš na závěr nějaký svůj beauty tip? 🙂 Může to být konkrétní produkt, nebo nějaký osobní trik.

Beauty tipů pro pány by bylo hodně. Nicméně ten nejzákladnější – starejte se o sebe. Alespoň trochu. Namazat si občas obličej nebo ruce zvládne každý. Můj konkrétní tajný tip je Francovka.

Tomášova beauty tajemství už znáte, nyní je čas objevit další tipy pro pány v rozhovoru s Michalem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *