Skip to content

Beauty talk: Viktoria

Jaký je ranní a večerní rituál péče o pleť krásné Veroniky? Které kousky dekorativní kosmetiky jsou její oblíbené a má ráda přírodní kosmetiku nebo dává přednost péči na bázi chemie? Čtěte náš další beauty talk.

Můžeš popsat svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

Víceméně je to pokaždé stejné. Nejčastěji si ráno umyju obličej a dám si sérum s vitamínem C, dále nanesu hydratační krém s SPF. Když mám čas, tak si udělám masáž, aby se pleť prokrvila a vypnula.

Jakou máš ráda dekorativní kosmetiku?

Už dlouho používám make-up od Estée Lauder, paletku stínu od Huda Beauty a kupuju si kvalitní štětce. Zbytek tvoří to, co je běžně dostupné v každé drogerii. 

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péče o pleť a které produkty ti vyhovují?

Pleť vždy důkladně očistím a hydratuju. To považuju za nejdůležitější, aby pleť zůstala svěží a připravená na ranní líčení.

Oblíbený parfém?

Tak to se musím zamyslet… Aktuálně jsem si oblíbila D.S. and DURGA – Debaser.

Jaký máš vztah k přírodní ať už pečující či dekorativní kosmetice?

Dobrý, ale musím se přiznat, že zatím jsem pro sebe neobjevila tu pravou značku, která by mi na sto procent vyhovovala, takže jsem spíš věrná chemii.


Dala bys nám na závěr nějaký svůj  beauty tip? 🙂

Může to být konkrétní produkt nebo nějaký trik.

No, moc tajných super tipů neznám, ale dám vám jeden za mě velmi důležitý. Pokud se vám na obličeji objeví nehezký pupínek, nikdy ale opravdu nikdy jej nevymačkávejte nebo se jej jako čerstvý rozhodně nesnažte zakrýt dekorativní kosmetikou. Pokud to totiž uděláte, můžete celou situaci ještě zhoršit. Zkuste na něj nanést čistící gel nebo masku a nechejte chvilku působit. Poté omyjte a po chvilce zase zopakujte. Pupínek tak zmizí sám nebo alespoň bude méně nápadný, věřte mi. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *