Skip to content

“Nahé” líčení pro svatebčanky, které podtrhne přirozenou krásu

Svatba, na kterou jste pozváni se blíží a vy stále nemáte vizážistku? Inspirujte se tipy, díky kterým vykouzlíte nude svatební líčení podle vašich představ. A to i když jste úplný začátečník. Držte se základních pravidel, které zaručí nejen to, že make-up vydrží celý den, ale i to, že budete vypadat dokonale. Znáte všechna tato pravidla?

POKRAČOVAT VE ČTENÍ »

Jak udělat drdol v 5 krocích

Co udělat pro to, abyste se naučili drdol dle aktuálních kurzů a sami doma? Navíc opravdu za pár minut! Rozevlátý a uvolněný styl účesů se hlásí o své hlavní slovo. Pokud navíc máte svůj „bad hair day“, bude to o něco lepší, protože se vám s vlasy bude hned o něco lépe pracovat. 

POKRAČOVAT VE ČTENÍ »

3 tipy na jednoduché účesy

Krásné a upravené a ideálně hned po probuzení! To chceme všechny. Ať už jste ranní sluníčkář, nebo večerní sova, máme pro vás 3 tipy na jednoduché účesy, které vykouzlíte snadno i po propařené noci. Můžete jimi okouzlit i v 6 hodin ráno a nebudou vás stát o moc více času než vypití ranního šálku kávy. Hodí se krásně do města i třeba na trhy.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ »

Beauty talk: Michal

Dnes pro vás máme opravdu bleskový rozhovor se sympaťákem Michalem. Jeho pánská beauty rutina je typicky mužsky nenáročná. 🙂 Nepotrpí si na zdlouhavé beauty rituály a na to, jaký je jeho parfém neváhala snad ani vteřinu a ihned odpověděl. Takže čtenáři a zejména pánové, pokud nemáte příliš mnoho času na čtení, ale chcete zajímavé tipy, tak čtěte dál.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ »

Beauty talk: Viktoria

Jaký je ranní a večerní rituál péče o pleť krásné Veroniky? Které kousky dekorativní kosmetiky jsou její oblíbené a má ráda přírodní kosmetiku nebo dává přednost péči na bázi chemie? Čtěte náš další beauty talk.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ »