Skip to content

Blíží se svátek zamilovaných! Už máte svůj valentýnský outfit?

Máme opět příležitost naladit šatník na dlouhé procházky městem, romantická setkání v restauracích při svíčkách a společné kbelíky popcornu u večerních představení. A že si toho po dlouhých karanténodnech vážíme!

V dnešním příspěvku vás inspirují tři dokonalé valentýnské outfity, které jsou vhodné na různá rande, a to pokaždé s jiným nádechem.

Natalie

Bílá barva je jasným hitem tohoto roku. Po letošní přehlídce Fendi, kde se představila v total white provedeních není překvapivé, že se vrací do obchodů i našich šatníků. V tomto valentýnském outfitu Natálie dominuje bílá, což perfektně vyjadřuje její mládí i křehkost.

 • Klasické bílé tenisky se již staly základem šatníku, podobně jako malé černé šaty. Nyní po chladných měsících je opět na čase po nich sáhnout a začít kombinovat. V chladnějších dnech můžete využít i vysoké ponožky, které vás trochu zahřejí.
 • Velké tašky a kabelky se nám letos také vrací do trendů! Víme, že kabelky jsou často nejdražším prvkem outfitů – krásně doplní jak jednoduchý sportovní mix, tak i elegantní jemný look. Vybrali jsme krémově bílou Pinko, která nám nahradila další doplňky a stala se nejvýraznějším prvkem. Velké kabelky doporučujeme kombinovat s masivnějšími detaily, jako jsou výraznější zipy a knoflíky, těžší a silnější látky. 
 • Něco jako je náš béžový kabát – všimli jste si zapínání i kapes? Výrazné a větší detaily v tomto případě nejsou v konfliktu, naopak působí komplementárně a trendově.
 • Natálie doplnila celý look jednoduchými béžovými straight fit kalhoty, dalo by se je však nahradit i např. koženkovými nebo wide leg ve světlém barevném provedení.

Viktoria

Co říkáte na minimalistický rok 2022, který je zároveň plný jednoduchých, ale nápadných barev? Celý valentýnský outfit mladé mámy Viktorie je kontrastní, v elementech kapsulového šatníku:

 • Bílý turtleneck rolák, který v této sezoně jistě využijete i např. v kombinaci s nápadnější vlněnou kostkovanou košilí nebo ležérním oversize sakem. Vybírejte pečlivě, co se týče materiálu, ať vás nikde nekouše. Tento to splnil na jedničku.
 • Kožená nebo koženková sukně zůstává v trendech již druhým rokem a vzhledem ke stoupající popularitě nulovek s ní ještě nějakou dobu určitě strávíme.
 • Kozačky správné délky (nad nebo těsně pod kolena) a boty na platformě se stávají trochu masivnější, což ale vzhledem k návratu k platformě (psss.. bude aktuální i celou sezonu spring-summer 22 ve výraznějším sandálovém střihu) určitě nepřekvapí. V monochromní kombinaci s mini sukní je uvidíte v různých provedeních. Navíc jsou oproti podpatkům mnohem pohodlnější na každodenní kombinace a téměř z každého minimalismu udělají trend.
 • Jednoduché doplňky v sytě červené barvě celému looku dodávají romantický Valentýnský vánek. Což je dobrý TIP na sestavení vlastních kombinací: propojení černobílého outfitů s rudými detaily krásně doplní vaši náladu 14.2. ať už ten den strávíte kdekoli.

Marie

Marie je cukrářka. Má ráda praktická řešení a nemá ráda doplňky. Na romantiku nahlíží skrz stovky svatebních dortů a vlastní podnikání: nemá čas na romantické procházky a do všeho jde po hlavě. Valentýnské outfity podle Marie jsou razantní, praktické, provokativní a moderní:

 • Opět turtle neck rolák tentokrát v černé: co dodat, takové věci do šatníku 2022 prostě patří. Kombinovat se může v total color s klasickým svrchním oděvem, jako v tomto případě, se sportovním hoodie, kontrastní bílou košilí nebo dalším milionem variací. Opatrně s materiálem košile, někdy se může stát, že je příliš průsvitná a vám se může stát malé faux-paus.
 • Oproti skromnému a praktickému roláku vybrala Marie nápadnou černou sukni v trendové délce s výrazným průhledným pruhem. Takový detail je přitažlivý, zároveň ale v kombinaci s ostatními prvky nepůsobí vůbec vulgárně.
 • Opět masivní boty na módním širokém podpatku outfit stylové doplňují a odkazují k současným trendům.
 • Místo doplňků si vybrala výraznější pásek ve stejném barevném provedení jako celý outfit. V případě Marie jí tento detail krásně zvýraznil pas, avšak bez zbytečné pozornosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *