Skip to content

S šaty se ještě nemusíte loučit, doplňte je o bomber jacket

Bomber jacket prodlouží šatníku letní sezónu. Konec léta nutně neznamená, že se musíte rozloučit i se svými šaty. Pokud vlastníte v šatníku spíše jednoduché střihy v zemitých barvách, využijete je i na podzim. Víte, jak oblečení kombinovat, aby vám nebyla zima?

Bomber jacket jako trend podzimu:

Bomber je nejen in, ale skvěle se kombinuje ať už s kalhotami nebo s šaty.

A právě šaty jsou téma, na které bychom se rádi v dnešním článku zaměřili. Důležité je nad módou občas přemýšlet. Díky tomu pak můžete dosáhnout různých kombinací pouze s těmi stejnými šaty. Že jste v nich chodili v létě na večerní romantické procházky? To vůbec nevadí. Pokud jsou alespoň trochu v neutrálních tónech upnutého střihu, skvěle poslouží i na podzim. Čím delší střih mají, tím lepší. Přeci jen jsou na podzim po ránu občasné mrazíky. Pokud takové šaty nevlastníte, ale i tak chcete tento outfit zkusit, se značkou G-Star Raw nešlápnete vedle.

Jakmile máte šaty, přejděte k tomu hlavnímu – bomber. Bomber jackets je na trhu spousta, my však k tmavším šatům zvolili černý. Pokud ale máte šaty světlé, doporučujeme bomber naopak tmavý. Bílý bomber z Answear má výhodu, že je dostatečně teplý a zahřeje i v zimě. Pouze k němu oblečte už rifle.

Jak jsme zmiňovali, tak na podzim bývá často už zima, proto celkový outfit doplňte o klobouk v béžové barvě. Ty jsou nyní absolutně trendy. A ve stejné barvě přidejte i kabelku. Na závěr už přidejte tenisky, které dodají všemu sportovní nádech. A voilá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *