Skip to content

Černé volné šaty: Minimalistický kousek, který je maximálně trendy

Také se vám občas stává, že se postavíte před skříň, která doslova praská ve švech, a nemůžete si vybrat, co na sebe? Možná je to tím, že vám chybí pár jednoduchých kousků, které se dají snadno kombinovat se vším.

Základem módního minimalismu jsou neutrální barvy a absence zdobení.

Mimo basic trička a džíny vám mohou skvělou službu udělat i černé volné šaty. Můžete je stylovat snad na tisíc způsobů, a navíc jsou neuvěřitelně pohodlné.

Černé volné šaty jsou perfektní volbou, když máte náladu na sportovnější look. Jednoduše k nim obujte oblíbené tenisky a doplňte je oversized džínovou bundou. Klidně se můžete vyřádit a zvolit výraznější barvičky – pestré tenisky celý outfit hezky rozsvítí.

Volné šaty vás však nezklamou ani v případě, že potřebujete dosáhnout sofistikovanějšího looku. Některé střihy totiž můžete bez obav kombinovat i s vysokými kozačkami nad kolena. Vytvoříte tak šmrncovní outfit, který na první pohled zaujme. Chybu neuděláte ani při kombinaci černých volných šatů a motorkářských bot.

Pokud jde o doplňky, klidně se nadále držte v minimalistickém duchu. Stačí vzít kabelku a můžete vyrazit. K teniskám vypadá skvěle jednoduchá shopper bag nebo ledvinka, ke kozačkám můžete sladit i elegantnější kabelku. Černé volné šaty navíc vizuálně fungují i se sportovnějším batůžkem. A co když přeci jen chcete outfit doplnit šperkem? K elegantnějšímu stylingu se hodí luxusní hodinky, ke sportovnějšímu stylu zvolte třeba zajímavé a hravé náušnice.

Zkombinujte černé volné šaty a kalhoty

Volné šaty klidně můžete nosit i přes džíny nebo legíny. Myslete však na to, že pokud na horní část těla obléknete oversized kousek, je dobré outfit vyvážit a zvolit úzký spodek. Tím však možnosti černých volných šatů ani zdaleka nekončí. Až budete mít náladu na odvážnější kombinování, zvolte k nim úzkou sukni. Takové párování funguje nejlépe u kratších šatů, které dají spodní vrstvě dostatečně vyniknout. Další možností jsou také punčochy a silonky, ideálně černé nebo barevné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *