Skip to content

„Chtěla bych vydat knížku,“ prozradila Terka v rozhovoru

Jmenuji se Tereza a děkuji za pozvání do rozhovoru. Miluji design, fashion a celkově tvůrčí věci jako je psaní a malování. Věk se mi blíží rychlostí blesku ke 31, ale za tu dobu jsem již stihla dvě děti, manželství a rozvod. Ale co nás nezabije, to nás posílí a já jsem ráda, že díky tomu všemu mohu být teď tam, kde jsem.

S kreativní prací, která mě bude naplňovat, skvělými lidmi kolem sebe a časem třeba splněným snem, kterým je vlastní knížka.

Celý rozhovor s Terkou o jejím stylu

Jak bys popsala svůj styl? Co ráda nosíš?

Svůj styl? Popsala bych ho asi jako takový mix všeho, ráda sleduji zahraniční blogerky a snažím se to kombinovat podle sebe. Ale vždy se držím podobných barev, jako je béžová, hnědá, šedá, černá a bílá. Málokdy vystoupím z davu a zvolím jinou barvu, v tomhle jsem konzerva. Vím, že to pak vystihuje moji osobnost, držím se spíše zpátky, než abych vyčnívala z davu.

Liší se tvůj styl ve volném čase hodně od toho pracovního?

Ve volném čase se oblékám ve stylu oversized. Opět zde vede má oblíbená béžová barva. Naopak když jsem v pracovním moodu, oblékám se ráda i elegantně.

Prozraď nám v rozhovoru, jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně, nebo si vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Oblečení nakupuji on-line. Ty doby, kdy jsem ráda chodila po obchodech, jsou dávno pryč. Jsem v tomhle hodně přemýšlivý člověk, než něco vyberu, musím si tím být 100 % jistá. A to většinou moc nejsem. :))

Máš nějaké oblíbené značky oblečení a bot, ke kterým se ráda vracíš?

Nepotrpím si na značkové věci a pokud je zvolím, je to spíše ve formě kabelek či doplňků. Ráda kombinuji levnější kousky s těmi dražšími…

Vztah k udržitelnosti

Co pro tebe znamená udržitelnost v módě? 

Přiznám se, že tohle při výběru oblečení úplně neřeším, ale věřím, že do budoucna se na to bude muset zaměřit každý z nás.

Máš v šatníku nějaký úlovek se zajímavým příběhem? Jaký je tvůj nejdražší a nejlevnější kousek? 

Mám a tím jsou kalhoty po mé mamince. Jsou to takové ty kostkované řeznické kalhoty, které jsou snad 30 let staré. Byl na nich znát zoubek času (tedy od molů), ale šikovná teta mi je spravila a já v nich teď ráda dělám parádu. Nejdražšími kousky jsou u mě vždy kabelky – Michael Kors, JOOP či Liu JO. Opakem jsou pak basic trička, které nakupuji např. v Pepcu.

Co šperky, kabelky – ráda je často obměňuješ, nebo máš své stálé oblíbence?

Zde se opět projevuje moje konzervativní povaha 🙂 Nosím stále stejné šperky – náušnice Swarovski a českou značku Antipearle, k tomu jednoduché řetízky a prstýnky. Té jednoduchosti se vždy držím.

Děkujeme Terce za dnešní rozhovor. Pokud vás zajímají další inspirativní rozhovory, zde najdete nejlepší výběr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *