Skip to content

Cool beauty festival ELLEphoria konečně v Česku. Co přinesl 2. ročník?

Být součástí ELLEphorie je doslova jako ocitnout se v jiném vesmíru. Ženy okolo vás čiší pozitivní energií, při edukativním programu si nejen rozšíříte obzory, ale dokonce se zasmějete a výhodné nákupy kosmetiky zde máte přímo na dlani.

Že o ELLEphorii slyšíte poprvé? Nevadí. Tým Feshandy si event nenechal ujít a beauty událostí vás nyní provede.

Co je ELLEphoria?

Beauty festival je určený pro všechny “zapálené” kosmetické nadšenkyně, ale i pro ty, kteří se chtějí cítit plní sebedůvěry. Za vznikem stojí redakce magazínu ELLE, která spojila síly s partnery a odborníky. Výsledkem jsou 3 dny plné krásy, které v České republice nemají obdoby.

Čím je ELLEphoria jiná? Na rozdíl od klasického veletrhu ELLEphoria nabízí hned několik jedinečných rovin zážitků:

 • Soutěže a dárečky
 • Novinky a trendy
 • Tipy a triky
 • Celebrity a influenceři
 • Workshopy se specialisty – Masterclasses
 • Edukativní program na pódiu
 • Q&A zóna
 • Představení produktů beauty značek
 • Výhodné nákupy
 • Káva a drinky
 • Fotokoutky a strom krásy

Jak festival ELLEphoria probíhal?

2. ročník se konal v kouzelných prostorách Empire Hall Slovanského domu v Praze. Musíme uznat, že krásnější místo magazín ELLE nemohl zvolit. V úvodní části jste mohli spatřit koutek, kde byla k zakoupení káva, drinky a nechybělo příjemné posezení. Poté velkou část festivalu zaujímaly jedinečné značky ze světa krásy, které především poskytovaly profesionální poradenství, vzorečky a dárky k nákupu. Zdarma na akci líčili make-up artistky od různých značek, byla zde možnost manikúry nebo diagnostika pleti. Rádi bychom zdůraznili, že u těchto stánků si vystojíte frontu. V menší části eventu bylo přichystáno pódium pro odborné přednášky v rámci předem rozepsaného programu. Jakmile hosté ukončili svá povídání, přesunuli se do Q&A zóny, kde jste si s nimi mohli popovídat. Na ty nejrychlejší čekaly MASTERCALSSES. Zjednodušeně workshopy s omezeným počtem míst. Co velmi oceňujeme, bylo hned několik fotokouktů bez dlouhých front.

“Beauty is all around.” Tak znělo heslo letošního festivalu.

Značky

Protože je ELLEphoria z velké části o kráse, nechyběla prezentace světových či českých značek. Hezká a zdravá pleť podle Oslo Skin Lab začíná uvnitř. U jejich Beauty Baru vám namíchali kolagenový drink pro krásnou pokožku. Mezitím pro podporu krásných vlasů byla připravena ochutnávka bombonů Bloom Hair. Luxus znázorňovala značka YSL, jejichž make-up artistky na akci nejen líčily, ale mohli jste si vyzkoušet i nejnovější varianty vůně Libre. Ta stála rozhodně za hřích. Dánská veganská značka Gosh, kterou zakoupíte ve Fann Parfumeriích, představila Brow Lift – pro obočí jako ze salonu. Že krása pochází z přírody, o tom není pochyb. Proto byla k otestování připravena přírodní kosmetika Antipodes nebo Klara Rott.

Další značky, které stojí za pozornost: OPI, Zo Skin Health, Sebastian Professional, Sisley Paris, Biologique Recherche, Helena Rubinstein, Líčirna, Hairthusiasts, Clarins, Dermalogica, Tarte, Damibio, Wild&Coco, Oriflame, Lancome, Prada, Satisfyer, Infokrása, Notino, L’oréal, Modivo, Klara Rott, Benefit, Chloé, Profimed, a pod.

Soutěže a fotokoutky

Součástí festivalu byly i lákavé výhry a foto místa. Dlouhé ranní fronty se stály na automat s vůněmi od Lancome, který byl ve stylu přístroje na plyšáky. Ten známe všichni z dětství. ELLE beauty strom znázorňoval jedinečné definice krásy. Tu svou jste mohli na větev stromu zavěsit a vyhrát dárek. Na památku si každá z nás odnášela fotku á la Cover Girl z titulky magazínu ELLE.

Edukativní program nabitý informacemi

Před začátkem festivalu byl vypsán program, který měl jasnou misi, vzdělávat. V pátek zde zazněla Patricie Pagáčová, která promluvila o beauty rituálech, doplnila ji Zuzana Stránská nebo Be-ha a Zea. Zakladatelky projektu Jíme Zdravě se rozpovídaly o domácích surovinách a zdravé stravě. Sobota patřila Jitce Schneiderové, která doslova předala pozitivní energii všem v zúčastněným. Nedělní show zakončila Ewa Farna. Samozřejmě zazněly i další přednášky zajímavých osobností, které podrobněji rozebereme v dalších článcích.

Mimo program byly rozvrženy i MASTERCLASSES. Zjednodušeně workshopy s omezeným počtem, kde vám profesionálové předali své know-how v oboru líčení, oblékání nebo vlasového stylingu.

TIP: pokud si příště nechcete nechat ujít MASTERCLASSES, dorazte na festival s předstihem. Počet míst je omezených a rychle se plní.

Čím vás ELLEphoria obohatí?

Není pochyb o tom, že z eventu odcházíte sebevědomější, než jste přišli, ale hlavně vzdělanější. Při troše štěstí si najdete i přátele a navážete nové kontakty. Budete mnohem chytřejší při výběru ideální kosmetiky a mít přehled o všech novinkách a trendech. Ale především si odnesete zážitky a vzpomínky, které vám zůstanou navždy. Zkrátka atmosféra festivalu je nezapomenutelná.

Navštívili jste beauty festival? Podělte se s námi v komentářích, co vás na eventu zaujalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *