Skip to content

Dlouhá nebo krátká? Tady jsou důvody, proč vám péřová bunda nesmí chybět

Péřová bunda by neměla chybět v žádném šatníku. Je praktická, stylová, hodí se k čemukoli a zahřeje vás sj v těch nejmrazivějších dnech. Přinášíme vám hned tři outfity, ze kterých si jistě vyskládáte ten svůj.

S příchodem podzimních dnů většina z nás touží pouze po tom, zachumlat se do peřiny, pustit si oblíbený seriál a celý den nemuset vyjít z domu. Povinnosti jsou však neúprosné a my musíme každý den opustit naše teplé peřiny a vydat se do mrazivého počasí.

Zachumlejte se do teploučkého péřového kabátu a rázem zapomenete na zimu kolem vás. Už dávno neplatí, že péřové bundy patří jen na lyžařské svahy. Pokud najdete svůj stylový kousek, věřte, že celou zimu nebudete nosit nic jiného.

Péřová bunda 3x jinak

Péřové kabáty jsou skvělé, protože je můžete kombinovat skutečně s čímkoliv . Ať už jste fanynkou pohodlného oblečení, milujete eleganci, nebo kombinujete kousky do stylu casual chic, péřová bunda je must-have.

Outfit č. 1 podle modelky Klárky: Oblečte si oblíbené džíny, teplý rolák , na nohy si obujte pohodlné tenisky a outfit zakončete praktickým batohem. A nezapomeňte na sluneční brýle – i v chladných dnech vykukuje sluníčko.

Druhý outfit s touto krásnou péřovou bundou si zamilují především ty z vás, které nedají dopustit na pohodlné či sportovní oblečení. Džíny vyměňte za tepláky nebo zateplené legíny, k nim si vezměte mikinu v nudě barvě (pokud si troufáte, outfit můžete rozbít mikinou s výrazným potiskem), na nohy opět tenisky a na záda batoh.

Nakonec něco pro milovnice elegantních outfitů. Péřová bunda se totiž hodí i k šatům či sukni a vedle nešlápnete, pokud si na nohy dáte lodičky nebo kožené čižmy na podpatku. Na poslední outfit budete potřebovat pletené šaty, ke kterými si vezměte vzorované punčošky. Tenisky vyměňte za lodičky nebo elegantní holínky. Namísto batohu si vezměte oblíbenou kabelku, nezapomeňte na doplňky a můžete vyrazit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *