Skip to content

Elegance a styl zároveň. Máme pro vás tip na tmavý ležérní pánský outfit

Nebudeme si nic nalhávat. Většině šatníků, a to převážně těm pánským, dominují tmavé barvy. A nedivíme se, tmavý pánský outfit totiž ve většině případů vypadá skvěle. Černá se hodí pro jakéhokoli muže, bez ohledu na roční období.

V tmavých outfitech však dbejte na správnou kombinaci látek. V zimě oceníte kombinaci manšestru s vlnou, kožené bundy s džínovinou nebo kašmír s bavlnou. To zajistí, že i monochromatický outfit nebude působit nudným dojmem. Naopak například v černé bavlněné košili v kombinaci s černými kalhotami ze stejné látky budete vypadat jako číšník.

Jak sestavit tmavý pánský outfit?

Existuje nespočet módních kombinací pro všechna roční období. V zimě kombinujte černé užší džíny s černým tričkem s dlouhým rukávem. Rebelské duše ocení trička s grafikou, slogany nebo vzory, které podpoří cool vzhled. Skvělým jarním a letním lookem jsou černé roztrhané džíny nebo džínové šortky s černým tričkem bez rukávů. V chladnějším počasí doplňte černou mikinou s kapucí, svetrem s výstřihem do V, bomberem nebo koženou bundou. Pro oživení outfitu můžete přidat barevný doplněk.

Přidejte doplňky

Slovem barevný myslíme například camel odstín, který vypadá skvěle v kombinaci s černou. Outfit rozzáří i trendy letecké brýle v zeleném či modrém odstínu. Pomyslnou třešničkou může být i čepice nebo klobouk pro ty odvážnější z vás. A co obuv? Existují různé typy bot, které můžete nosit k neformálnímu černému oblečení. Skvěle vypadají tenisky, mokasíny či martensky. Zkuste také nepreferovat pouze tmavé barvy, bílé tenisky rozzáří černé oblečení. Pro elegantnější vzhled však budou vhodné tenisky v černé barvě. A poslední rada na závěr zní: Tmavý outfit neznamená pouze ten v černé barvě. Zapamatujte si, že například tmavě modrá nebo temně zelená a černá si skvěle rozumí. Nebojte se tedy těchto barevných kombinací při sestavování tmavých pánských outfitů a hned je vyzkoušejte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *