Skip to content

Elegantní outfit s oversized kabátem

Elegantní outfit je vždy správná volba. Ať už vás čeká první školní den na vysoké škole nebo třeba pohovor v práci, tímto outfitem nešlápnete vedle. Právě naopak, zaujmete svou elegancí. Že nevíte, jak jednotlivé kusy oblečení kombinovat? Čtete dál a my vás to naučíme.

Nedbalá elegance:

Při sestavování elegantního outfitu začněte přímo od základu.

Tedy od kalhot a svetru. Vsadíme se, že i ve vašem šatníku nechybí černý svetr či tričko. K tomu si oblečte pohodlné kostkované kalhoty a elegantní outfit je na světe. Pokud elegantní kalhoty nevlastníte, vsaďte na kvalitní značku Medicine. Aby outfit nevypadal příliš strojeně, rozbijte ho bílými teniskami. Třeba značky Furla, je našim favoritem. Celkový dojem povznese na vyšší úroveň hnědý oversized kabát, který navíc i zahřeje v chladných dnech. Doporučujeme značku Pinko, ale podobné kabáty najdete na podzim skoro v každém módním obchodě. No a nakonec kabelka. Zde si můžete dovolit i trochu experimentovat a zvolit crossbody kabelku se výrazným zlatým detailem.

No a podzimní elegantní outfit je na světe. Dejte nám vědět, kam byste tento outfit vynosili vy. Nebo nás označujte na Instagramu, abychom si mohli prohlédnout, jak se vám povedlo vše nakombinovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *