Skip to content

Hlavně pohodlně! Sportovní a trendy outfit pro maminky

Máte doma malého divočáka, kterému musíte být neustále v patách, ale teplákové outfity nejsou nic pro vás? Nebojte, je více variant, jak se obléct pohodlně, a přitom vypadat stylově. Jak na to? Podívejte se na naše tipy na trendy outfit pro maminky.

Investujte do kvalitní bundy a tenisek

Pokud často trávíte čas aktivně, volte ležérní teplou bundu, která se snadno udržuje. 

Do města nebo na nenáročné procházky využijete i ležérní kabát. Původní outfit nemusíte měnit, ale přesto se budete cítit úplně jinak, pokud vyměníte bundu za kabát či sako. A co se týče obuvi? Volba je jasná. Umíte si vůbec představit život bez tenisek? Minimálně jedny klasické v bílé barvě jsou nutností a vyplatí se do nich investovat. Hodí se snad ke všemu a jsou ideální i pro dny, kdy máte s dětmi nabitý program a potřebujete se cítit pohodlně.

Vyměňte kalhoty za šaty, jsou praktické

Že šaty nejsou zrovna ideální outfit pro maminky? To není pravda. Zvolte pohodlný kousek v příjemné délce a bude vám tak pohodlně, jak si jen umíte představit a zároveň budete stále vypadat velmi žensky. . A to i v zimě, kdy šaty můžete doplnit legínami.

Kapsy a crossbody tašky

Nikdy si neceníte kapes víc než v období mateřství. Snažte se tedy hledat kousky, které mají kapsy dostatečně velké. Jistě to oceníte. Praktičnost oceníte i u crossbody kabelek, které jsou trendy a pro maminky jsou zároveň darem z nebes. Věřte, že se vyplatí Investovat do kvalitního koženého batohu nebo crossbody kabelky. Proč? Jednoduše protože kvalitní kožené kousky vydrží každodenní opotřebení. Chcete praktický kousek, u kterého nebudete muset řešit, k čemu se hodí? Jednoduchá neutrální barva, jako je černá, šedá a tmavě modrá, je perfektní volbou, protože ji můžete sladit prakticky se vším ve vašem šatníku.

Luxusní materiály schovejte na jinou příležitost

Luxusní látky na těle milujeme. Zakomponovat však kašmír či hedvábí do maminkovských outfitů je trošku risk. Dejte přednost věcem, které lze snadno prát. Takovým materiálem je například bavlna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *