Skip to content

Hanneton Monde: Můj styl je casual chic. Nosím podpatky i tenisky

Hanneton Monde vám zřejmě nemusíme představovat. Youtuberka, influencerka a dnes už i podnikatelka Aneta Chroustová doslova žije módou. Jaký je její styl, co nejraději nosí a jak vnímá udržitelnou módu? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Všechny čtenáře Feshandy moc zdravím! Jmenuji se Aneta, ale mnozí mě taky mohou znát pod přezdívkou Hanneton Monde, což je jméno, pod kterým vystupuji na svém Youtube kanálu. Už přes šest let sdílím svůj život na sociálních sítích, a to skrze velmi oblíbené vlogy i fotky a příběhy na mém Instagramu.

Začneme otázkami o módě a tvém stylu:

Jak bys popsala svůj styl? Co ráda nosíš? Liší se tvůj styl ve volném čase hodně od toho pracovního?

Popsat můj styl asi nebude úplně jednoduché. Sama mám pocit, že se v některých ohledech ještě trošku hledám. Pomalu ale přicházím na to, co mi nejvíce sedí a v čem se cítím nejlépe.

Popsala bych ho asi jako takový “casual chic”. Ráda nosím podpatky, jednoduché šaty, košile, ale na druhou stranu mi nedělá problém vzít si na sebe roztrhané rifle a tenisky. Občas sáhnu i po teplákovce. Vzhledem k tomu, že pracuji z domova, jsem poměrně velkou část dne v něčem pohodlném. O to víc si pak užívám, když můžu někam vyrazit a hezky se obléci :).

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně, nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Je to různé. Je o mě známo, že jsem velká milovnice sekáčů. A to stále platí! Jinak nakupuji i v klasických kamenných obchodech a v poslední době taky hodně online. Co se týče výběru oblečení, dříve jsem nakupovala dost impulzivně. Nyní se snažím kupovat takové věci, které se mi budou navzájem dobře kombinovat a nejsou nutně trendy. 

Udržitelná móda dle Hanneton Monde

Máš nějaké oblíbené značky oblečení/ bot, ke kterým se ráda vracíš?

Co se týče bot, nelpím na jedné značce. Boty mě musí zaujmout. Většinou si dávám pozor na pohodlný podpatek. Často kupuji boty v CCC a je pravda, že tenisky mám převážně značky Puma, takže to vypadá, že u tenisek přece jen oblíbenou značku mám :D.

Co pro tebe znamená udržitelnost v módě? 

Tzv. capsule wardrobe (kapsulovvý šatník) – tedy šatník, ve kterém má člověk jen několik kousků, které se navzájem dobře kombinují, a i z mála můžete vymyslet mnoho outfitů. Ještě pokud jsou třeba dané věci z druhé ruky, nebo od lokálních tvůrců. Toto se bohužel s prací fashion bloggerky moc skloubit nedá :D. Já se v tomto ohledu snažím šířit myšlenku nakupování v sekáčích. 

Máš v šatníku nějaký úlovek se zajímavým příběhem? Jaký je nejdražší a nejlevnější kousek ve tvém šatníku?

Mám jednu značkovou kabelku, která až skoro spadla z nebe :). Chtěla jsem si nějakou pořídit, ale jako student jsem měla poměrně omezený rozpočet. Narazila jsem na ni na Instagramu, kde ji slečna, kterou jsem už dlouho sledovala, prodávala za zlomek ceny. Tak jsem si řekla – teď, nebo nikdy! A nelituji toho :).

Obměňuješ ráda a často doplňky – šperky, kabelky, nebo máš své stálé oblíbence?

Snažím se upouštět od bižuterie. Obzvlášť od prstýnků, které nikdy moc dlouho nevydrží. Nosím už jen převážně stříbrné, pozlacené nebo zlaté šperky. Ty většinou dostávám i jako dárek, tak pro mě i něco znamenají – jako třeba medailonek, který jsem dostala od rodičů za bakaláře a je vyroben z rodinného zlata :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *