Skip to content

Jak kombinovat sukně, když zima klepe na dveře?

Pokud sukně patří k vašim oblíbeným kouskům, je škoda se jich v zimních měsících vzdávat. Stačí správně kombinovat, sáhnout po teplejších materiálech a celý outfit doplnit punčochami nebo kozačkami. Mráz si na vás nepřijde a ještě s jistotou zaujmete. Objevte s námi nové možnosti a inspirujte se, jak nosit sukně v zimě!

Když si v prosinci obléknete lehké a vzdušné sukně, zima vás s největší pravděpodobností dostihne, ještě než vyjdete ze dveří. Volte proto raději teplejší kousky –⁠ ideální jsou třeba kožené, džínové nebo ty s příměsí vlny. Vedle nešlápnete ani s bavlnou. V hodně chladných dnech pak outfit doplňte punčochami. V obchodech najdete speciální zateplené zimní modely, dobrou volbou jsou i kašmírové punčochy, které zároveň dobře vypadají.

Sukně v zimě kombinujte s…

Základní pravidlo zní – vrstvy! Sáhněte třeba po teploučkém svetru nebo kašmírovém roláku. Můžete zvolit i lehce oversized kousek. Noste ho zastrčený dovnitř, pokud je delší, může i volně splývat přes sukni. Při výběru svetru si dejte záležet, stačí vám jen jeden, který pak můžete kombinovat na sto způsobů. Když se víc ochladí, jednoduše přidáte vrstvu v podobě kabátu a můžete vyrazit! Další variantou je třeba outfit doplněný o obří šálu.

Také jste před pár lety neodolali trendu umělých kožešin? Zalovte na dně skříně a huňatý kožich vytáhněte. Nejlépe vypadá s užší maxi sukní, která celý outfit hezky vyváží. Stejně dobře funguje také kombinace s teddy kabátkem.

Co na nožky?

Pokud jde o boty, máte volnou ruku. Vše je povoleno, jen nezapomeňte před odchodem z domu mrknout na předpověď. Když je sucho, klidně obujte i lodičky nebo tenisky, do plískanice budou lepší vysoké kozačky. Zajímavě vypadají i biker shoes.

Jak kombinovat sukně, když zima klepe na dveře, už víte. Teď je tedy ten nejlepší čas doplnit do šatníku kousky, které vám k vytvoření perfektního outfitu chybí. Inspirujte se naším výběrem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *