Skip to content

Jak nosit bucket hat v newyorském stylu?

Jsou nenáviděné nebo milované, nic mezi tím. Přestože jsou klobouky všeobecně oblíbeným módním doplňkem, bucket hat je zcela specifický typ kloboučku, a ne každý se s ním dokáže ztotožnit. Jak jste na tom vy, je bucket hat oblíbeným kouskem ve vašem šatníku? Nebo byste jej sice rády zařadily do svých stylových outfitů, ale nevíte jak?

Pokud je to druhé váš případ, považujte už teď tento problém za vyřešený. Máme pro vás totiž pár rad, jak slušivý rybářský klobouček nosit. Věřte totiž, že pokud tomuto trendu 90. let dáte šanci, zamilujete si jej. Stačí jej jen trošku inovovat. Poradíme vám jak.

Začneme s něčím nenápadným

Pokud jste ve stylování bucket hat nováčkem, začněte s jednobarevným neutrálním kouskem. Že ještě nemáte ve skříni žádné jednobarevné klobouky? Je tedy ten správný čas začít budovat svou sbírku! A to nebude problém, rybářské kloboučky najdete ve všech obchodech, a to v různých variantách.

Bucket hat na vlně elegance

Jak můžete vidět v našich outfitech, rybářský klobouček nemusíte nutně ladit pouze se sportovními outfity. I když v devadesátkách to tak bylo, že jo? Dejte naopak šanci netradičním kombinacím, ve kterých dominují elegantní kousky.

Jednoduché a efektní

Chápeme, že ke všemu je potřeba se postupně dopracovat. Zkuste tedy pro začátek svůj nový klobouk spárovat s džínami a basic tričkem. Jako bychom vás teď slyšeli a rovnou odpovídáme – ne, není to nuda! Přidejte k basic outfitu výrazné náušnice nebo jiný extravagantní doplněk a vytvoříte styling na jedničku.

Bucket hat outfit dle našeho gusta

A protože styling milujeme, vytvořili jsme vlastní outfit v newyorském stylu, kterému dominuje bucket hat v kombinaci s elegancí. Oblečte své oblíbené šaty a kozačky nad kolena, které vás zahřejí. Nebojte se, stále nejsou out. V chladných dnech tuto kombinaci skvěle doplní péřová vesta. Tak jako vždy, i zde dodáte outfitu pomyslnou třešničku na dortu díky zajímavým doplňkům. Bucket hat doplňte šálou se zvířecím vzorem a páskem, kterým zdůrazníte vaše křivky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *