Skip to content

Jak nosit klobouk? Inspirujte se fotografkou Nikol

S fotografkou Nikol jsme si pro vás připravili inspiraci, jak nosit klobouk. Ať už vás baví slamáky, nebo si potrpíte spíš na elegantnější kousky, jděte do toho! Celý outfit krásně oživíte, a navíc vám nebude svítit do očí.

Jsem vystudovaná markeťačka, profesionální fotografka na volné noze.

Autorka projektu SIGHANI, OMALOVÁNKY ZE SRÍ LANKY, milovnice všeho živého, empatická bojovnice za šťastný a naplněný život druhých i svůj vlastní, žena mnoha tváří.

Jak bys popsala svůj styl? Co ráda nosíš?

Uvolněný a svobodný. Nerada se omezuji do jednoho konkrétního stylu. Často nosím to, v čem se v danou chvíli cítím dobře. Někdy jsou to upnuté šaty a jindy volné ležérní kalhoty a topík. Ze všeho nejraději nosím právě ty volné, vzdušné, plandavé kalhoty, které si člověk často splete se sukní, k tomu nějaký přilnavý top a tenisky. Dříve jsem měla v oblibě boty na podpatku, ale čím jsem starší, tím více ocením vlastní pohodlí 🙂


Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně, nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Dost záleží, jestli mám nouzi a něco v šatníku mi chybí. V takovém případě chodím po obchodech a hledám to, co potřebuji. Nicméně takových případů je menší množství. Většinou jsem impulzivní nákupčí, kterého zaujme jeden kousek oblečení, ke kterému pak případně dokupuje další, aby to společně ladilo. 🙂  


Máš nějaké oblíbené značky oblečení, bot, ke kterým se ráda vracíš?

Ze všeho nejvíc miluju Zaru. Jejich kolekce je přesně ten styl, který mi je nejblíž. Nicméně ráda nakoupím i v H&M, Stradivariu nebo Bershce. Co se týče obuvi, tak pravidelně nakupuji v CCC.


Zajímáš se o udržitelnou módu, nebo jsou pro tebe důležitější jiné aspekty při výběru?

Určitě nejsem ve fázi, kdy bych nakupovala pouze udržitelné kousky oblečení. Takovým značkám nicméně velmi fandím. Nejdůležitější ze všeho je pro mě materiál a to, jestli je mi příjemný na těle a pak taky cena.


Máš nějaký nejoblíbenější kousek v tvém šatníku?

Takových kousků mám určitě víc! Poznají se podle toho, že je nosím velmi často a doma se mi je nechce sundat :). Overal, lacláčové džínové kraťasy, klobouk, šaty… nemám jen jeden. 

TIP: Inspiraci, jak nosit klobouk, už máte, teď tedy nezbývá nic jiného, než si nějaký pořídit. Co třeba některý z těch, které jsme pro vás vybrali?


Co šperky, kabelky – ráda je často obměňuješ, nebo máš své stálé oblíbence?

Šperků mám pár a nosím je spíše jen na určité příležitosti (kulturní a společenské akce). Už dlouho ale přemýšlím nad tím, že si pořídím nějaký set minimalistických šperků pro každodenní potěšení 🙂 Nejsem moc kabelkový typ. Aktuálně nedám dopustit na svoji ledvinku, kterou nosím téměř všude, batoh pro pracovní schůzky a 2 kabelky, které střídám podle outfitů a příležitosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *