Skip to content

Víte, jak nosit lacláče? Outfit s tímto hravým kouskem může být i elegantní

Lacláče mezi milovníky módy už roky vyvolávají rozporuplné reakce. Zatímco někteří si je spojují s typickým pracovním oděvem, případně s pohádkovým Krtečkem, jiní je považují za „must have“ kousek, který mohou kombinovat téměř s čímkoli.

Kde je tedy pravda? Na následujících řádcích se vás pokusíme přesvědčit, že kalhoty s laclem se skvěle hodí ke sportovním, elegantním i sexy outfitům. Naučte se, jak nosit lacláče stylově.

Pokud vás kalhoty s laclem lákají, ale máte obavu, že v nich budete vypadat jako malá školačka, nebo ještě hůř –⁠ jako strýček Pompo, máme pro vás hned několik tipů, jak nosit lacláče a s čím je kombinovat.

1) Vyhněte se výrazným vzorům, potiskům a obrázkům

Lacláče jsou samy o sobě výrazným kouskem, a v případě, že je doplníte strakatými barvami nebo infantilními obrázky, celý outfit může velmi snadno sklouznout ke kýčovitosti. Abyste se nedostali do spárů módní policie, místo divokých triček a topů vsaďte raději na jednoduchost. Jednobarevný crop top, upnuté basic tričko či sportovní podprsenka jsou skvělou volbou.

2) Vyberte si správně střižené lacláče

I když by se mohlo zdát, že lacl krásně zakryje větší bříško, realita je často úplně jiná – pokud si tedy nevyberete vhodný střih. Hledejte rovné nohavice a zaměřte se na zvýraznění pasu. Lacl sám o sobě by měl být volnější, ne příliš vypasovaný. Pro nevýrazné boky a menší zadek se zase perfektně hodí kalhoty s prošíváním v zadní části, které může zajistit optický push-up efekt.

3) Nebojte se odvážných kombinací

Lacláče s obyčejným bílým tílkem sice budou vypadat skvěle, pokud však chcete ukázat, že máte opravdu styl, pusťte se do odvážnějších kombinací po vzoru celebrit. Vytáhněte ze skříně zajímavé doplňky, perfektní jsou třeba různé pásky a klobouky. Tenisky vyměňte za podpatky, skvěle vypadají jak lodičky, tak i sandálky. Pro elegantnější outfit lacláče doplňte košilí a nějakým hezkým šperkem. Takto zkombinované je vynosíte klidně i do práce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *