Skip to content

Jak nosit mikinové šaty, aby vám lichotily

Líbí se vám moderní mikinové šaty, ale nevíte, jak je nosit? Nebojte, jsme tu pro vás! Víme, že tenhle kousek, který ze všeho nejvíc připomíná prodlouženou mikinu, může být trochu matoucí. Nebude mi v takových šatech horko? Sednou na moji postavu? A při jaké příležitosti v nich zazářím?

To jsou jen některé z otázek, které většinu žen při pohledu na šaty z teplákoviny napadnou. Pokud vás láká pohodlí, ale zároveň se trochu bojíte, že mikinové šaty na vás budou působit neforemně a zdůrazní nedostatky, tento článek je právě pro vás. Postupně rozbijeme všechny vaše obavy, čtěte dál.

S čím kombinovat mikinové šaty

Mikinové šaty si může obléknout žena jakéhokoliv věku, ať už hubená, nebo s křivkami. Kouzlo tkví ve správných kombinacích. Pokud si například netroufáte odhalit nohy, můžete outfit doplnit legínami, silnějšími punčochami nebo kalhotami. K volnějším šatům volte raději užší spodek, opticky tak vyrovnáte siluetu. Při vymýšlení outfitu si můžete pomoci také páskem, který postavu opticky vytvaruje do lichotivého tvaru přesýpacích hodin. Klidně si také zkuste přidat pár centimetrů vysokými podpatky. Ke kratším šatům obujte kozačky nad kolena a máte outfit, který by vám mohla závidět kdejaká celebrita. Další možností, jak nosit mikinové šaty, je kombinace se sukní. Ač to může znít trochu zvláštně, některé značky dokonce přímo prodávají kousky, ve kterých je úzká sukně všitá.

Náš tip, jak nosit mikinové šaty

My jsme tentokrát vsadili na minimalistickou kombinaci s teniskami, kterou jsme ozvláštnili zajímavým kloboukem. I takto jednoduše můžete nosit mikinové šaty. Když okořeníte outfit vhodným doplňkem, vsaďte se, že u módní policie si vysloužíte pochvalu!

Kdy tento kousek obléknout

Když už víte, jak nosit mikinové šaty, možná vám ještě vrtá hlavou, k jaké příležitosti se hodí. V kombinaci s teniskami je oceníte kdykoli, když potřebujete pohodlný outfit. Pokud trávit více času v interiéru a máte strach, že vám v nich bude moc horko, klidně pod ně oblékněte ještě šaty z tenkého materiálu, nebo tričko a kalhoty. Horní vrstvu pak můžete jednoduše svléknout, když to bude potřeba. S podpatky je zase vynosíte při příležitostech, kdy se chcete cítit více žensky a užít si pozornost kolemjdoucích. Tuto kombinaci klidně zvolte na nákupy i na párty, chybu rozhodně neuděláte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *