Skip to content

3 tipy, jak nosit bílou košili

Bílá košile by měla být základem dámského šatníku. Pokud doma ještě žádnou nemáte, zřejmě nevíte, o co přicházíte. Tento kousek je totiž naprosto nesmrtelný – nikdy nevyjde z módy a hodí se pro každou příležitost. Bílá košile okoření outfit na rande, ale stejně dobře bude vypadat, i když si ji vezmete do práce.

Koneckonců, přesvědčte se sami a inspirujte se našimi tipy, jak nosit bílou košili.

1. Vrstvení je pořád trendy

Vrstvení je perfektní hlavně na podzim a v zimě. Kdo by nechtěl vypadat stylově a zároveň být hezky v teple? Pro dny, kdy není moc chladno, můžete zkusit obléknout bílou košili a na ni jednoduché šaty. Vzhledem k tomu, že jde o zvláštní kombinaci, doporučujeme sáhnout po jednobarevných šatech, aby celý outfit nepůsobil moc divoce. Na nohy obujte tenisky nebo lodičky.

V chladnějším počasí pak košili můžete vrstvit s vestičkou, podobně jako naše modelka. Kombinace různých délek a materiálů outfit krásně oživí. Pokud vše doplníte černými kalhotami, nemůžete šlápnout vedle. V tomto případě platí, že v jednoduchosti je síla.

2. Jak nosit bílou košili jako top

Klasickou bílou košili proměníte k nepoznání, když si ji stáhnete z ramen na styl bardot topu. Jde o top s výstřihem odhalujícím ramena, který je u nás známý také jako lodičkový výstřih. Jak už název napovídá, byl proslaven hvězdou Brigitte Bardot, která si ho oblíbila v 50. letech. Stačí tedy jen rozepnout pár horních knoflíčků košile, obléknout kalhoty s vysokým pasem a můžete vyrazit do víru velkoměsta.

3. A zase ty vrstvy

O vrstvení jsme se už sice zmínili, co ho ale pojmout trochu jinak? Dalším způsobem, jak nosit košili, je obléknout ji místo lehké bundy, třeba na nějaký zajímavý crop top. Nechte ji buď rozepnutou, nebo zkuste zapnout jen horní knoflíček pro originální vzhled.

Extra tip, jak nosit bílou košili

To nejdůležitější pravidlo, jak nosit bílou košili, jsme si nechali na konec. Nejde totiž jen o to, jak ji zkombinujete, důležité je také to, jak vám košile sedí. Zapomeňte na příliš upnuté kousky, protože pod bílou jde všechno vidět, a pozor si dejte také na spodní prádlo – ideální je tělové, které nebude prosvítat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *