Skip to content

Jak originálně zkombinovat elegantní a sportovní kousky?

Že sport a elegance nejdou dohromady? To dávno neplatí. Stačí vědět, jak jednotlivé oblečení kombinovat a otevře se vám přímo nová dimenze ve vašem šatníku. Chcete se o sportovní eleganci dozvědět více? Čtěte dál.

Sportovní elegance

Pokud máte pro módu alespoň trochu citu, slibujeme, že si tento styl zamilujete.

Je velmi multifunkční, takže se hodí do školy, do práce, na pracovní schůzky, ale i na posezení s přáteli nebo klidně na večerní procházku.

Elegantními prvky jsou zde halenka a kabelka. Zbytek outfitu jako sukně, boty a kšiltovka, se nesou spíše na té sportovní vlně.

Při kombinování dvou stylů hrají důležitou roli i barvy. Všimněte si, že kromě bílé, jsme spojili i bledě modrou se světle zelenou. Dohromady spolu všechny barvy krásně ladí. Aby byla halenka co nejvíce elegantní, zvolte u ní materiál satén. Je lesklý a vzbuzuje luxusní dojem. I kabelka se nese ve stylu luxusu a elegance, navíc tento tvar je nyní in.

Sportovní kšiltovka svou barvou outfit krásně rozbila a bez ní by to nebylo ono. Pokud je to na vás přeci jen moc sportovní nebo nejste kšiltovkový typ, můžete ji s klidným svědomím vynechat. Na závěr už oblečete Adidas sukni a bílé tenisky. Sport a elegance jdou zkrátka dohromady.

Co na dnešní netradiční sportovní inspiraci říkáte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *