Skip to content

Jak oživit černý outfit? Okořeňte jej doplňky!

I když jsou obchody plné výrazných barev, mnoho z nás si nedá říct a stále dává přednost té jediné. A vůbec vám to nechceme vyčítat, kdo by nemiloval královnu všech barev – černou. Nebudeme popírat, že černé outfity vypadají luxusně. Pokud se tedy v tmavých barvách cítíte nejlépe, klidně je noste, zkuste je však alespoň čas od času oživit. Poradíme vám různé způsoby, jak na to.

Přidejte výrazné šperky

Přidáním výrazného náhrdelníku, náušnic či jiného doplňku docílíte toho, že i obyčejný outfit získá punc luxusu a originality. Právě na doplňky však mnoho lidí zapomíná, a to je škoda. Džíny a tričko je nadčasová kombinace, přidáním originálních náušnic však outfitu dodáte šmrnc, proměníte jej z obyčejného na stylový a odlišíte jej od ostatních.

Ledvinka, extravagantní boty nebo vzor

Černý kostýmek sám o sobě asi nikoho již v dnešní době nenadchne svou originalitou. V kombinaci s výraznými lodičkami nebo sandálky však nadělá tento nestárnoucí oděv mnoho parády. Skvělou volbou je i nevšední doplněk v podobě barevné ledvinky s výraznou sponou. A milovnice extravagance přidejte šátek na hlavu s výrazným vzorem.

Hrajte si s tvary a texturami

Již před nějakoju dobou odzvonilo úzkým střihům a módní guru momentálně opěvují trendy cullote či zvonové střihy. Nebojte se hrát si se střihy a zkuste se vyhnout prvoplánovým kombinacím úzkých džín a upnutého trička. Udržujte balanc, k užší sukni oblečte volný top a k širokým kalhotám kombinujte například upnutý rolák. Skvělým způsobem, jak oživit černou jsou i textury. Zkuste se zadívat na obraz a všímejte si práce s barvami a právě texturami, právě takovým způsobem pracujte se svým outfitem. Kombinace různých látek, jako je tylová sukně s rebelskou koženou bundou, způsobí, že celý černý outfit bude vypadat vícerozměrně. Přidáním sametu, flitrů, saténových, džínových nebo kožených textur a jejich smícháním oživíte jakýkoliv monochromatický outfit.

Věříme, že jsme vás inspirovali, využijete naše tipy na oživení celočerných outfitů. Která varianta je pro vás ta pravá, zvolíte výrazný šperk, trendy ledvinku nebo třeba barevné lodičky?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *