Skip to content

Jak oživit jednoduchý podzimní outfit? Přidejte vestu

Vesta a podzim jsou velcí kamarádi. Zvláště, když ve vzduchu je najednou cítíte chlad a ze stromů padá listí, dokáže vesta příjemně zahřát. Kombinovat ji k jednotlivému oblečení nemusí být tak jednoduché, jak by se vám na první pohled mohlo zdát. Proto jsme přišli s pořádnou dávkou inspirace.

Rozzařte pochmurné dny barevnou vestou

Jestliže si budete vestu teprve pořizovat, sáhněte po odvážnějších barvách. Nemusíte se držet při zemi, protože i podzim může být plný barev. Jednou z výraznějších barev v podzimním tónu je hořčicově žlutá. S tou nešlápnete vedle.

Jak ji ale kombinovat? Hořčicově žlutá je sama o sobě už tak dost výrazná barva. Proto bychom nedoporučovali ji nekombinujte s dalšími extravagantními barvami. Spíše vsaďte na bílé nebo černé basic tričko. To je pod vestu ideální. Popřípadě do chladnějších dnů vyměňte tričko za bílý svetr. Na elegantní úroveň pozvednou look bílé kalhoty. Zkuste třeba kvalitní a luxusní značku Liu Jo. Liu Jo mimo jiné nabízí i parfémy, které mají skvělou vůni právě na podzim. Na závěr k bílému základu přidejte i světlé tenisky a stylový outfit je hotový.

Co vy a hořčicové barvy? Nosíte je rádi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *