Skip to content

Jak se obléct na lítačku do města? Stavte na pohodlné džíny a teplou bundu

Čeká vás dlouhý den ve městě a vy stále nevíte, jak se obléct? Nejpohodlnější by bylo vzít si tepláky nebo tenisky, ale to není vždy vhodné. Raději vsaďte na pohodlné džíny, kterými nic nezkazíte a vytvořte jednoduchý podzimní outfit.

Každá z nás by měla mít v šatníku alespoň jedny. Ty pravé. Dokonale padnoucí a hodící se ke všemu. Džíny. Přesně takové, které vás zachrání v situaci, kdy beznadějně stojíte před skříní a zoufáte, že si nemáte co obléct. V takových případech přichází řada na vaše oblíbené džíny, které vás zachrání.

Pohodlné džíny do každého počasí

Nezáleží na tom, zda je venku 20 nebo -5°C. Džíny si můžete obléct k lehkému topu i k teplé bundě. Jelikož u nás ale panuje studený podzim, dnes si ukážeme pohodlný outfit do studených dnů .

Začněte džínami, ve kterých vám bude celý den příjemně. Pokud se bojíte, že vám bude chladno, pod kalhoty si dejte tenké punčošky. Pokračujte černým basic tričkem s dlouhým rukávem. Na vrch si přehoďte manšestrovou košilovou bundu , která je žhavým trendem této sezóny.

Outfit zakončete výběrem těch správných doplňků. Na nohy si obujte pohodlné tenisky, ve kterých zvládnete oběhat vše potřebné. Nezapomeňte na sportovní hodinky, abyste vždy věděli, kolik je hodin, a teplý baret. Ten je nejen praktický, ale také stylový a dokonale podtrhne ležérnost vašeho outfitu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *