Skip to content

Jak na perfektní pánský outfit: 3 zásady, které se nevyplatí porušovat

Pokud občas nevíte, co na sebe, a máte pocit, že váš styl oblékání je „nemastný, neslaný“, tento článek je přesně pro vás. Zjistěte, jak sestavit perfektní pánský outfit, a na co si dát při výběru jednotlivých kousků pozor.

1. Výběr pánského outfitu by měl odrážet osobnost nositele

Muži, kteří s oblékáním občas tápou, mají ve zvyku konzultovat výběr jednotlivých kousků se svou partnerkou. Pokud k nim patříte i vy, myslete na to, že v žádném případě neplatí poměrně rozšířený mýtus, že ženy mají lepší módní vkus než muži. Právě naopak –⁠ něžné pohlaví se často nechává zlákat k impulzivním a emocemi ovlivněným nákupům, takže o jednoduchém a funkčním šatníku u mnoha žen nemůže být řeč.

Perfektní pánský outfit je takový, který vyjadřuje vaši osobnost. Oblečení totiž můžete vnímat jako určitou formu komunikace – prozradí toho vašemu okolí více, než si možná myslíte. Proto je důležité, aby vysílalo ty správné signály. Mělo by korespondovat s tím, kdo doopravdy jste.

Pro začátek si pořiďte pár kvalitních, jednoduchých kousků v základních barvách. Inspirujte se třeba naším modelem. Vsaďte na tři jednoduché svršky, kvalitní a propracované doplňky a stylový pánský outfit je na světě.

2. Pánský outfit musí dokonale sednout

Tytam jsou doby, kdy se nikdo nepozastavoval nad tím, že pánové nosí o dvě čísla větší oblek, aby se cítili pohodlněji. Pokud chcete vypadat skvěle, potřebujete oblečení správné velikosti a střihu.

Při nákupu v kamenných obchodech proto přemýšlejte nejen nad tím, jak na vás oblečení vypadá. Zvažte také, jak se chová materiál, z kterého je ušito. Například džíny by při nákupu měly sedět opravdu na těsno. Nošením totiž za chvíli povolí a budou tak akorát. Určitě také zkontrolujte, zda se oblečení na postavě někde nekrčí nebo neřasí, rozhodně by nemělo ani odstávat. Při nákupu na e-shopech důkladně prostudujte tabulku velikostí – každý výrobce má trochu jiné číslování. Klidně se tak může stát, že vám skvěle sedne kousek velikosti XL i když běžně nosíte M.

3. Doplňky jsou třešničkou na dortu

Na doplňky mnoho mužů zapomíná, i když jde o skvělý způsob, jak výsledný outfit podtrhnout. Nemusíte přidávat nic navíc. Jen místo staré sportovní tašky z fotbalu sáhněte po stylovém batohu, místo šály z tržnice zvolte designový kousek a zimní palčáky vyměňte za kožené rukavice. Hned budete působit úplně jinak.

A jak jste na tom vy? Řídíte se při oblékání těmito zásadami? Pokud ano, inspirujte se při sestavování dalšího pánského outfitu naším výběrem a doplňte si do šatníku některý z nadčasových kousků.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *