Skip to content

Jak vybrat outfit na zahradní party

Kdo by nemiloval letní párty plné slunce, čerstvého vzduchu a osvěžujících drinků? Jste také na jednu pozvaná? Pokud ano, tak určitě řešíte, co na sebe. A proto pro vás máme pár zajímavých tipů. Zvažte stupeň formálnosti takové akce, počasí a zkuste zjistit, jak to na místě akce vypadá.

Od toho se bude odvíjet váš outfit na zahradní párty. Pokud budete číst pozorně dále, zjistíte, jaké barvy a doplňky jsou na zahradní párty vhodné.

Barvy a květiny ano!

Pokud nevíte, kde začít, dejte přednost světlým barvám jako je žlutá, bílá či lila a dalším pastelovým odstínům. Barvy a léto k sobě patří. Krok vedle rozhodně neuděláte ani v jasných a sytých barvách. No řekněte, co je na takovou příležitost více tematické než výrazné zelené šaty? A pokud zvolíte květinové vzory, vašemu outfitu na zahradní párty se nebude dát vůbec nic vytknout.

Jehlové podpatky na zahradní párty nepatří

Vzhledem k tomu, že prostředí zahradní párty zrovna nenahrává lodičkám, je rozhodně lepší volbou plochá obuv. Klidně obujte páskové sandály, tenisky nebo espadrilky. Pokud se však jedná o formálnější událost, jako je třeba firemní večírek, můžete si vzít sandálky se širokými podpatky nebo klínky. Rozhodně se vyhněte jehlovým podpatkům, protože byste se s každým krokem zabořila do trávy. Takové boty si můžete vzít pouze pokud víte, že terén zahradní párty je upravený.

Nezapomeňte na doplňky

Myslete na to, že na zahradní párty se chcete cítit pohodlně a ne se neustále hlídat. Dlouhé šaty nebo overal vám zajistí pohodlí a styl zároveň. Nezapomeňte na doplňky jako je klobouk, který vás ochrání před spalujícím sluncem. Skvěle vám poslouží i lehká bunda, kterou oceníte večer až se ochladí. Džínovou klasikou rozhodně nepokazíte žádný outfit.

Věříme, že jsme vám pomohli s výběrem outfitu na zahradní párty. Na závěr pro vás máme tip na konkrétní outfit, který je na takovou událost jako stvořený. Dlouhé splývavé šaty s divokými vzory, praktická kabelka v neutrálních barvách a pohodlné sandálky. Co na to říkáte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *