Skip to content

Jak vybrat spodní prádlo? Začněte u černé!

Černé spodní prádlo je jednoduše MUST HAVE každé z nás! Hezké a padnoucí spodní prádlo je součástí každého povedeného looku. Je důležité, abyste se v něm cítily příjemně, dokáže totiž pořádně zvednout vaše sebevědomí.

Správná velikost je to hlavní

Většina žen má tendenci kupovat menší velikost, než by měla. 

Nebojte se tedy jít o velikost výš, abyste zabránili zařezávání prádla do kůže, což je nejen nepohodlné, ale také způsobí to, že prádlo bude pod oblečením vidět.

Proč černá?

Obecně platí, že černá je velmi rafinovaná barva, také vyzařuje sebevědomí a je sofistikovaná. Hodí se pro formální příležitosti a jednoduše se hodí pro každou příležitost, při které potřebujete být trochu elegantnější. Noblesní povaha černého spodního prádla ho však v žádném případě nedělá nudným. Je to také dobrá volba na první rande. Pokud se chcete v černém spodním prádle cítit trochu více sexy, váš sex-appeal podpoří výběr krajkového prádla. 

Pozor na světlé oblečení

Pokud jste velká milovnice černého spodního prádla, problém nastává při nošení bílých nebo světlých kalhot. Pod průsvitnými materiály může být vidět obrys tmavého spodního prádla, čemuž byste se rozhodně měla vyhnout. V takovém případě zvolte spíše nude odstíny prádla, které by vám také nemělo chybět. Více se dozvíte v článku Rafinovaně a sexy. Buďte nude!. Pokud však sháníte zajímavý klousek a nevíte, jaké prádlo si vybrat, začněte právě u černé barvy. Lichotí všem postavám, leccos schová a působí elegantně a sexy.

Naše tipy

Variant je hned několik, ale nám se zalíbila kombinace populárních kalhotek typu brazilky s trendy strappy pásky, které si můžete různě nastavit a dodat tak na zajímavosti celkového vzhledu. K tomu jsme vybrali elegantní černo-béžovou podprsenku s kombinací jemné síťoviny a krajky. Obojí poloprůsvitné, tak akorát. Nebojte se spojovat různé styly i značky. Už dávno neplatí, že podprsenka i kalhotky musí být ze stejného setu. Držte se jen podobných prvků, abyste působily sladěně. Černé spodní prádlo je zkrátka nepostradatelnou součástí plnohodnotného šatníku každé ženy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *