Skip to content

Jarní outfity se stylistkou

1. Jarní outfit s trenčkotem

V prvním outfitu jsem se cítila velmi pohodlně. Je to taková volnočasovka na běžný den. Super pohodlné a kvalitní jsou džíny Levis. Trenčkot je hitem sezóny stejně jako bomber nebo prošívaná lehká bunda. A conversky jsou jednoduše must have! Co mě překvapilo byla kabelka, na pohled vypadala luxusně! Ale na omak už byl patrný umělý materiál. 

2. Outfit s baby blue ledvinkou

Ve druhém outfitu jsem si víc pohrála s ženskostí. Lehké saténové šaty unosíte jak na elegantní způsob se sakem, tak i ve volném čase třeba s mikinou či svetrem. Velmi mě překvapily otevřené sandálky Karl Lagerfeld. Byly taaak pohodlné, že si v nich dokážu představit i běžný pracovní den!  A mám ráda variabilní kabelky, ze kterých se dá udělat ledvinka

3. Jarní outfit s khaki bundou

V posledním outfitu jsem to asi nejvíc já! Sportovních setů podprsenek a legín Under Armour vlastním sama několik! Dokonalý materiál a perfektní střih. Využijete jak na sport, tak jako volnočasový pohodlný a cool outfit. Lehká prošívaná bunda byla příjemná, dost dlouhá a lehce oversize. Jen všude propagované tenisky Veja mě trochu překvapily, byly tak nějak tvrdé. Asi jsem od nich očekávala víc. Jinak jsou zpracované kvalitně a na noze vypadají moc hezky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *