Skip to content

Jarní procházka nejen po Náplavce

Co může být krásnějšího, než pohodový podzimní víkend s teplotou kolem dvaceti stupňů a sluncem v zádech? Už si představujete, jak se procházíte a kolem vás je všude popadané listí, které hýří všemi barvami? Takové instafriendly počasí si zaslouží i vydařený podzimní a ženský outfit. Jak na něj? Čtěte dále.

Šaty a sukně mají stále ještě místo v šatníku

Loučíte se s milovanými letními outfity a máte nepříjemný pocit z toho, že se budete muset oblékat do nepohodlných kalhot? To, že se blíží chladnější období však neznamená, že musíte hned obléct džíny. Na své si přijdou milovnice vrstvení a pohodlí zároveň. Podzim je ideální na nošení punčocháčů, svetrů a různých dalších vrstev – jsme nadšení, jen když na to pomyslíme! Máte oblíbené letní šaty? Sem s nimi, díky vrstvení jim dodáte podzimní šmrnc. Stačí přidat kardigan, pončo nebo klasiku v podobě motokářské bundy.

Přidejte do outfitu ženský prvek

Brzký podzim je také ideální období na kombinování outfitů, ve kterých nemusíte být zahalená od hlavy až k patě a můžete vašemu looku přidat ženský či dívčí prvek v podobě minisukně, a to aniž byste zmrzly. Takovým prvkem je například minisukně z hřejivého materiálu. Co je na sukni nejlepší, je to, že vám umožní pohodlně a plynule přejít z letního období do toho zimního. Budete se tedy cítit pohodlně, podobně jako v letních šatech, ale přidáte pouze vrstvy navíc dle potřeby. Sandálky vyměňte za kozačky či kotníkové boty, navíc přidejte punčochy a teplý svetr.

Udržujte balanc

Snažte se podzimní a vlastně i jakékoli další outfity udržovat v rovnováze, takže v případě minisukně se vyhněte crop topů a na podzim už tuplem. S minuskní si skvěle rozumí robustní pletené svetry, roláky nebo oversized košile a saka. Ty doplňte delším kabátkem, díky kterému si na vás ani náhlá změna počasí nepřijde. Tak kdy se vydáte na podzimní procházku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *