Skip to content

Jeden barevnější kousek rozzáří celočerný outfit. Nebojte se toho

Taky vždy sáhnete po černé barvě, když nevíte, co na sebe? Černá vypadá dobře na den i na večer a je zaslouženě základem každého šatníku. A i přesto, že celočerné outfity jsou fajn, musíme je občas trochu oživit.

Třeba tak vystoupíme z naší komfortní zóny a zamilujeme si nové barvy a střihy oblečení. Jak ale na to, aby outfit nevypadal přeplácaně?

Bílá košile – největší chyba

Nadčasové černé kalhoty, černá kabelka, boty i mikina jsou základy dámského šatníku. Největší chybou, kterou ženy dělají je bílá košile. Ano, slyšíte správně.

Pokud oblečete k celočernému outfitu bílou košili, budou si vás lidé plést s úřednicí nebo sekretářkou. A tak většina z nás opravdu vypadat nechce. Jestli chcete za každou cenu kombinovat černou s bílou, zvolte bílý doplněk, ale rozhodně ne část outfitu. Co třeba takový bílý klobouk?

Kombinujte materiály

Abychom outfit rozzářili, můžeme ho rozbít jinou barvou. Bílé se však vyhněte obloukem. My jsme pro dnešní inspiraci zvolili kožené kalhoty volnějšího střihu, černé ponožky, chelsea boots, oversized mikinu a kabelku. To vše v černé barvě. Poté jsme vybrali modrou košili. Doporučujeme sáhnout po výrazné modré barvě a vy, kteří neradi vyčníváte z davu, můžete zvolit světlejší modrou. Nejdůležitější je materiál. Nejlépe bude k černému outfitu fungovat satén.

TIP: pamatujte, že outfit můžete nechat černý od hlavy až k patě. Ne vždy musíme look rozbíjet ho jinou barevnou kombinací. Pohrajte si pouze s druhy materiálů, například satén a kůže vás překvapí.

Pro více inspirace navštivte náš instagramový profil FESHANDA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *