Skip to content

Košilová bunda jako žhavý trend podzimu. Máte ji ve svém šatníku?

Košilová bunda je trendem, který zde s námi určitě zůstane ještě několik sezón. Pokud tedy ještě nemáte tu svoji, rozhodně byste to měli napravit. Tento univerzální a stylový kousek se hodí k džínám i k sukni.

Ať už sáhnete po jednobarevné bundě, nebo dáte přednost károvanému designu, věřte, že budete IN.

Košilové bundy vstoupily do světa módy ještě v roce 2020 a téměř okamžitě se dostaly na výsluní. Zatímco některé trendy po skončení sezóny upadnou v zapomnění, košilové bundy se o slovo přihlásily i letos. A my se těšíme, protože košilové bundy patří mezi top kousky v našich šatnících. Pokud ve vašem šatníku bundokošile stále chybí, máme pro vás inspiraci, která vás přesvědčí, že tento kousek nutně potřebujete.

Košilové bundy se vzorem se hodí k jednobarevným outfitům. K výraznějším kouskům laďte raději jednobarevné bundy.

Košilová bunda se hodí ke všemu

Snad největší výhodou bundokošile je, že se hodí opravdu ke všemu. Jednoduše ji zkombinujete s ležérními kalhotami, s elegantními pletenými šaty, ale klidně si ji můžete obléct i k sukni s podpatky. My jsme ji dnes zkombinovali s obyčejnými džínami a basic bílým tričkem, ale je jen na vás, jak outfit vyskládáte. Na bílé tričko jsme pak vzali ještě teplý svetr s výraznějšími rukávy.

Třešničkou na dortu našeho dnešního outfitu je samozřejmě košilová bunda. Vybrali jsme teplou delší bundu s výrazným kárem, která oživí každý basic outfit. K outfitu si můžete, stejně jako my, obout výrazné černé kotníkové boty na vysoké podrážce . Pokud by vám byla zima, nezapomeňte si vzít pletenou čepici, případně rukavice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *