Skip to content

Kožená bunda, a jak ji kombinovat?

Podzim klepe na dveře a vám dochází, že nemáte, co na sebe? Zkuste oprášit koženou bundu z minulého roku. Nebo si černý křivák pořiďte sakumprásk nový, protože nikdy nevyjde z módy. Ne vždy ji však umíme správně nakombinovat, aby vypadala trendy? Proto jsme si pro vás připravili podzimní inspiraci, kterou ocení všechny věkové kategorie.

Nebudete tak muset trávit hodiny před zrcadlem a přemýšlet, jestli jste neudělali při kombinování jednotlivých kousků chybu.

Černou a bílou ještě nikdo nic nezkazil

Kombinace černé a bílé bude vypadat dobře za každé příležitosti. Černému křiváku dodají ten správný šmrnc bílé boho šaty. Aby však celkový dojem nepůsobil příliš letně, doplňte ho o robustní kozačky opět v černé barvě.

Dobré je se při podzimní kombinaci držet stejných materiálů. Proto ke kožené bundě a botám přidejte i koženou kabelku. Kabelka značky Pieces je dostatečně prostorná, takže se do ní skvěle vmístí i pracovní notebooku.

V outfitu však nemusíte vyrážet pouze do práce. Hodí se na večer do kina, na procházky či na posezení s přáteli. A nezapomeňte na doplňky. K této kombinaci barev přidejte i stříbrný šperk. Třeba v podobě kruhového náramku La Petite Story.

Vyzkoušíte dnešní inspiraci? Podělte se s námi v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *