Skip to content

Kraťasový kostým je módním hitem

Pamatujete si na legendární film Pretty Woman, kde hlavní hrdinka vynesla téměř identický outfit jako je ten výše na obrázku? Ano, i tohle je důkaz, že módní trendy se neustále vrací. Pokud hledáte pohodlný outfit, ve kterém můžete vyrazit klidně i na důležitou pracovní schůzku, pořiďte si elegantní kraťasový kostým. Ano, věčný problém a známe jej všechny.

Co si zase dnes oblečete na sebe, když teploty šplhají do nebeských výšin a vy máte předepsaný formální dress code, je vyřešen.

Proč kraťasový kostým?

Kraťasový kostým je výborná kombinace elegance a stylu, a to v jakékoli barvě. Pro ty odvážnější z vás doporučujeme zářivou červenou barvu, ve které vás nikdo nepřehlédne. Další výhodou je jeho univerzálnost, pokud vás omrzí, to že stále oblékáte sako a šortky dohromady, oblečte samostatně sako k džínám nebo kraťase se zajímavým topem. Nebojte se taky sladit kostýmek s jednoduchým tričkem a obout tenisky, pokud si můžete dovolit ležérnější vzhled. A víte, v čem spočívá největší výhoda takového outfitu? Ušetříte mnoho času při kombinování jednotlivých kousků outfitu.

5 tipů, jak jej správně vybrat a nosit

  1. Vyberte vhodný materiál, který se nekrčí a ve kterém vypadáte více sofistikovaně.
  2. Pokud plánujete šortky nosit do kanceláře, volte délku ke kolenům.
  3. Ujistěte, že šortky správně padnou na vaše boky. Tím zajistíte, že v nich nebudete vypadat jako v pytli.
  4. Pokud rády nosíte sukně, vyberte šortky v rozšířeném střihu, které připomínají sukni.
  5. Doplňky dotváří outfit, a proto na ně nezapomínejte. Do kanceláře volte jemné šperky, ale na volný čas se klidně odvažte.
  6. Ke kraťasům obujte jednoduché páskové sandálky na pohodlném širokém podpatku. Pokud vám to dress code dovolí obujte tenisky nebo letní pantofle.
  7. Pro velmi formální vzhled doplňte kraťasový kostým klasickou košilí.
  8. A posledním tipem je to, že do kanceláře byste se rozhodně měly vyhnout materiálům, které nemusí nutně vyhovovat pracovnímu prostředí. Vybírejte mezi lnem, pevno bavlnou a podobnými materiály, které jsou velmi pohodlné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *