Skip to content

Ledvinka je in!

Tak do jakého tábora patříte? Ti, kteří je nenávidí nebo ti, kteří je milují? Ano, uznáváme, že během devadesátek nepůsobily zrovna cool dojmem. Teď je ale vše jinak! Ledvinky jsou zpět v plné své kráse, a to doslova. Nebojte se tento výrazný kousek nechat vyniknout. Jakmile si ledvinku jednou vezmete na sebe, pochopíte, jaké výhody tento módní doplněk skýtá. Tou největší je volnost. Už nemusíte kabelku pevně svírat a hlídat před kapsáři.

Své osobní věci budete mít na očích v bezpečí a navíc budete vypadat stylově. A jak a s čím tento módní doplněk nosit? Způsobů je více. Záleží na vašem stylu a vkusu. Můžete ji nosit přes boky nebo pomocí ní zdůraznit pas v outfitech se sakem či kabátem. Případně ji přehoďte přes rameno. Ledvinka vypadá skvěle s ležérními outfity, ale jak můžete vidět výše, perfektně doplní i elegantní šaty a sandálky na podpatku. Elegantní styl rázem získá špetku rebelského ducha. Pokud chcete, aby se ledvinka stala klíčovým prvkem vašeho outfitu, vybírejte mezi výraznějšími kousky. Růžová ledvinka s výrazným potiskem je nepřehlédnutelná.

Pokud jsme vás tedy už dostatečně přesvědčili, že ledvinka je trendy kousek, je ten správný čas na pár tipů, jak se vyhnout módní faux pas, kvůli kterým byl tento praktický kousek na dlouhá léta zatracen.

Nezastrčená trička

Vyhovuje vám nosit ledvinku v pase? Rozhodně si zastrčte tričko do kalhot či sukně. Pokud to neuděláte, vaše tělo bude vypadat jako jeden dlouhý trup.

Kalhoty s nízkým pasem 

Věřte, že není nic ošklivějšího, než spárovat ledvinku s džínami s nízkým pasem. To platí zejména pro ty, kteří chtějí nosit ledvinku namísto opasku.

Infantilnost stranou 

Měli byste se držet dál od rádoby vtipných nápisů a ledvinek ve tvaru jídla. Hravost ano, ale vkusně.

Formální oblečení

Ne! Pamatujte, že nikdy nebudete vypadat dobře v plesové róbě v kombinaci s ledvinkou. I kdyby byla sebevíc elegantní. Etiketu se nesnažte za každou cenu ignorovat.

Teď už víte, jak nosit a i nenosit tento trendy kousek. Tak teď už stačí jen vyrazit ven a nakupovat. Nebo dáte přednost online nákupu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *