Skip to content

Ležérní styl: Proč si ho muži zamilovali?

Když se řekne ležérní styl, určitě si nepředstavujte otrhanou mikinu a volné tepláky. Jde sice o pohodlnou a neformální módu, jednotlivé kousky by však měly být z kvalitních materiálů, moderně střižené a musí skvěle padnout. Díky tomu jejich nositel nevypadá, jako by si právě na chvilku odskočil z fitka, ale zároveň se v outfitu cítí maximálně komfortně.

A právě to je důvod, proč se v ležérním stylu mnozí muži našli. Pokud láká i vás, přinášíme inspiraci, jak ovládnout ležérní styl oblečení, aby výsledný outfit působil uvolněně a maximálně stylově.

Ležérní styl oblečení je využitelný téměř v každé situaci. Vyrážíte s přáteli do kina, chystáte se do školy nebo chcete vzít svou drahou polovičku na večeři? V tom případě potřebujete outfit, který je maximálně pohodlný, ale zároveň jde se současnou módou. Oblékněte kostkovanou košili, mikinu s kapucí nebo stejně jako náš model vsaďte na manšestrovou bundu. K ležérnímu stylu mužů také neodmyslitelně patří různé sportovní prvky, často se nosí džínovina a nesmí chybět kvalitní tenisky.

Jak vybírat oblečení v ležérním stylu?

Základem ležérního stylu jsou skvěle padnoucí kousky. Musíte proto vědět, jak vybírat. U džín dbejte především na jejich střih. Skinny fit s úzkými a přiléhavými nohavicemi jsou jasnou volbou pro mladé a mohou po nich sáhnout téměř všichni štíhlí muži. Vysoké postavě s dlouhýma hubenýma nohama však nesednou. Střih slim fit mírně obepíná stehna a je vhodný pro většinu mužů. Silnějším pánům pak budou slušet kalhoty typu regular.

Při výběru dalšího oblečení se zaměřte především na materiál. Volte ty kvalitní přírodní, jako je například merino vlna, len, kašmír nebo bavlněný žerzej. Pozornost věnujte i propracování jednotlivých kousků.

Muži oblečení v ležérním stylu působí uvolněně

Podle žen muži v ležérním stylu působí uvolněně a vzbuzují dojem, že si na nic nehrají. Zkrátka vypadají, že jsou sami sebou, ale zároveň jsou upravení a stylový. Možná právě proto něžné pohlaví ležérní styl na mužích přímo miluje.

Inspirujte se naším výběrem a obohaťte svůj šatník ležérními kousky i vy. V tomto případě se sázka na pohodlí určitě vyplatí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *