Skip to content

Minimalismus a krásné boty, to je moje!

Jmenuji se Aneta Hajná, je mi 25 let, miluji svého pejska Billyho, přítele a víkendové brunche v Praze. Baví mě fotografie, umění a ve volném čase ráda cvičím. Živím se jako fotografka a věnuji se grafickému designu a 3D vizualizacím interiérů. Co se týče mého stylu oblékání, nepotrpím si na drahé značky a ráda nakupuju v běžně dostupných obchodech, potrpím si například na boty ze ZARY.

Jak bys popsala svůj styl? Co ráda nosíš? Mění se tvůj styl ve volném čase hodně od toho pracovního?

Můj styl se postupem času hodně zminimalizoval, líbí se mi jednoduché oblečení, střihy a kvalitní materiály. Co se týče stylu, mám dny, kdy si ráda obleču do elegantního saka a kalhot a dny, kdy si obleču pohodlné volné oblečení jako jsou tepláky a mikinu. V létě v podstatě nenosím nic jiného než šaty, ty naprosto zbožňuji.

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Čím jsem starší (a moudřejší :-D), tím víc nad věcmi přemýšlím. Zvažuju, zda se mi to bude hodit k více věcem, zda se v tom cítím dobře a až poté si věc koupím. Klíčovým je určitě ten pocit, jak se v daném oblečení cítím, poté vím, že ten kus oblečení budu mít ráda i za pár let.

Máš nějaké oblíbené značky oblečení, bot, ke kterým se ráda vracíš?

Popravdě mám nejraději Mango, ZARA – dostupné a hezké oblečení, co se týče bot, tak za ty utrácím nejvíce, někdo má rád kabelky, já boty 😀

Co pro tebe znamená udržitelnost v módě? 

Znamená to pro mě “Méně je více” nebo “Kvalita místo kvantity”.

Máš v šatníku nějaký kousek se zajímavým příběhem? Jaký je nejdražší, a naopak nejlevnější kousek ve tvém šatníku?

Takový kousek asi nemám, nemám k oblečení takový vztah jako např. k vůním. Nejdražší boty LV, nejlevnější šaty z H&M za 140 Kč.

Potrpíš si hlavně na boty ze ZARY či Manga, ale co například šperky, kabelky – ráda je často obměňuješ nebo máš své stále oblíbence?

Popravdě šperky nosím minimálně, ale už mám na nějaké spadeno. Kabelek mám také pár, ale nemám k nim nějaký citový vztah.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *