Skip to content

Must haves do kabelky: Co si vzít na festival, na rande nebo na párty?

Dámská kabelka je oblíbeným terčem mužských vtípků. V očích mnoha z nich jde o bezednou studnici zbytečností. V hlubinách každé tašky se však najdou i praktické věci, které mohou zachránit nejednu krizovou situaci. Proto se vyplatí obsahu kabelky věnovat pozornost, a to především pokud vyrážíte někam jinam než do školy nebo do práce.

V tomto článku vám prozradíme, co si vzít na festival nebo na párty, a co patří mezi must haves na rande.

Co si vzít na festival?

Pokud vyrážíte na taneční festival, v kabelce by vám rozhodně neměl chybět deodorant. Pořiďte si ideálně menší balení, které nezabere moc místa. Hodit se může také antibakteriální gel a vlhčené ubrousky. Na festivalech, kde je program i v průběhu dne, pak rozhodně nezapomínejte na opalovací krém – pokud trávíte čas na přímém sluníčku, je nutné se mazat co dvě hodiny. Mezi další nezbytnosti, které si vzít na festival, patří také repelent, hlavně pokud akce probíhá v přírodě.

Co si vzít na rande?

Chystáte-li se na rande, přihoďte do kabelky balzám na rty, nejlépe jemně zabarvený. Pomůže vám předejít suchým a popraským rtům, a navíc dodá jemnou barvičku. Výhodou je také to, že většina balzámů chutná po ovoci nebo sladkostech, což váš nový objev dozajista ocení. Chybět by vám neměl ani pudr. Na rychlé úpravy make-upu je ideální ten kompaktní s labutěnkou. Pro jistotu si na rande nezapomeňte vzít také ústní sprej nebo malé balení ústní vody.

Co si vzít na párty?

Mezi nezbytnosti, které byste si neměla zapomenout vzít na párty, patří jednoznačně matující papírky. Ty po přiložení na pleť absorbují přebytečnou mastnotu, a zmatní tak vzhled make-upu. Chybět by vám neměl ani oblíbený parfém. Abyste s sebou nemusela nosit celý flakón, vsaďte na malinký atomizér, do kterého vůni nastříkáte. A co si vzít na párty, pokud plánujete tancovat? Jednoznačně suchý šampon! Pomůže vám doladit účes, když se při řádění na parketě trochu zapotíte.

Co si vzít na festival, na rande nebo na párty už víte, nyní tedy nezbývá nic jiného, než doplnit tyto nezbytnosti do kabelky, batůžku nebo ledvinky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *