Skip to content

Nedokonalé kouřové líčení, minimalismus nebo odvážná linka? Svezte se na vlně make-up trendů!

Měníte make-up podle ročních období? Pokud ne, je čas začít. Po výrazných letních barvách je čas na změnu do chladnějších tónů. Vždyť změna je přece život ne? A my vám rádi poradíme, jak se nalíčit, abyste opravdu zazářila. Přinášíme vám ty nejžhavější trendy, které přináší podzimní líčení.

Staronové trendy

Sexy a smyslné kouřové líčení je zpět na scéně. Staronové trendy však většinou přicházejí s inovací a jinak tomu není ani v oblasti make-upu. Jaká inovace je to tentokrát? Trošku nedokonalé líčení, ale zároveň přizpůsobené tak, aby vykouzlilo ideální tvar oka. Pokud je kouřové líčení pro vás značka ideál, použijte k nakreslení podél linie řas a u vnějších koutků stínovací tužku. Poté můžete vzít štěteček a tužku mírně rozmazat, aby líčení působilo měkce. Poté už stačí na řasy použít objemovou řasenku a tadá, líčení je hotovo!

Minimalismus

Ideální podzimní líčení pro všechny milovnice výrazných rtů. Namalujte rty matnou rtěnkou ve svém oblíbeném odstínu a zbytek líčení nijak nepřehánějte. Vystačíte si s tvářenkou a řasenkou. Toto minimalistické líčení si zamilujete a není se čemu divit. Je rychlé a vypadá naprosto perfektně.

Nahé podzimní líčení

Nahé líčení může vypadat skvěle a je tak univerzální, ale zároveň je jen krůček od toho, aby vypadalo jako nulové líčení. Jak se tedy vyvarovat toho, abyste vypadala jako byste ráno tak moc spěchala, že na líčení nezbyl čas? Vsaďte na tři klíčové prvky, jimiž jsou výrazné obočí, přirozené oční stíny a matná rtěnka v nude odstínu. Právě tyto prvky ve správném provedení odlišují nahé líčení od nulového líčení.

Podzimní líčení ve stylu drama queen

Kočičí oči v ještě dramatičtějším kabátku než kdy předtím. Nebojte se silné linky, která je nápadně prodloužená až za vnější koutek. Žádné jiné líčení neudělá vaše oči výraznějšími. Trend sezóny tak velí, tak se toho nebojte a naboostujte vaše podzimní líčení!

Linka pro odvážné

Zvládáte i pokročilejší level make-upu? A co byste řekla na podzimní líčení s důrazem na barevné očnlí linky, které se nenacházejí přímo nad řasami, ale lemují oblouk víčka? Pokud se chystáte na párty nebo zajímavou akci, pusťe se do toho. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrazný trend, nebude problém najít hromadu tutorialů, kde zjistíte, jak na to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *