Skip to content

Něžná a hezká ve Veri Peri barvě

Pantone Color Institute konečně trefil barvu roku, kterou můžeme vidět pomalu v každé nové kolekci 2022. Červené koberce a street styles se plně ponořili do nového Very Peri odstínu (PANTONE 17-3938). Vidět jste ji mohli například na letošním Oscaru v podání Any Taylor-Joy, kterou jistě znáte z Dámského gambitu. Anya zazářila letos v krásných dlouhých šatech Givenchy.

Nejlepší je na tomto odstínu jeho příběh: Very Peri totiž není součástí klasické palitry Pantone. Žijeme v době plné změn a nový odstín byl vytvořen, aby se stal jejím symbolem. Proč zrovna Very Peri? Protože se skládá ze starých a nám již blízkých základu, ale představuje úplně nový zdroj světla. “Přesunuli jsme se do světa bezprecedentních změn a vybraná barva Very Peri přináší novou vizi důvěryhodné a milované skupiny modrých barev,” jak říká výkonná ředitelka Pantone Leatrice Eiseman. Podle viceprezidentky Laurie Pressman “Barva roku Pantone odráží to, co se globálně odehrává v naší kultuře, a snaží se dávat odpovědí, které lidé hledají. Společnost stále uznává barvu jako způsob komunikace a vyjádření myšlenek a emocí.”

Nejodvážnější fahionistky mohou zazářit v total look jak za využití populárních dnes kusů z jemného úpletu či lněných kostýmku, které příjemně doplní i ty nejvyšší teploty, tak i kombinací tolik populárních hedvábných košilí s barevnými džíny. Odstín je vhodný i pro méně nápadné outfity, kde se dá využít např. v doplňcích: výraznou Very Peri kabelku tak můžete nakombinovat s klidnější kombinací oblečení či doplnit outfit páskem nebo trendovými sandálky v tomto odstínu. Je jedno, zda si vyberete oblečení, obuv nebo doplňky, jen nechte tuto fialovou vplout do vašeho šatníku a nestačíte se divit jak rychle vás naladí na trendy léto 2022.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *