Skip to content

Nutriční poradkyně Marina svými casual outfity dokazuje, že věk je opravdu jen číslo

Jsem Marina a od roku 2007 žiji v Praze. Celý život pracuji v oblasti auditu a účetnictví.  Asi jako všechny ženy jsem vždy chtěla vypadat dobře, být štíhlá, mladá a krásná. Celý život se snažím oblékat módně, s přihlédnutím k moderním trendům. 

Abych vypadala fit, chodím sportovat: běhání, pilates, jóga, venčení psa. Snažím se jíst zdravě a být v této věci profesionál. Nedávno jsem absolvovala Moskevskou univerzitu dalšího vzdělávání a získala jsem specializaci „nutriční poradkyně“ a nyní mám druhý směr činnosti. Díky tomu, že se udržuju v dobré fyzické kondici, cítím se pak skvěle i outfitech, které nejčastěji volím ve stylu casual.

Vidíme, že móda je jistě také tvým koníčkem. Co konkrétně ze stylu casual ráda nosíš?

Ráda se oblékám tak, aby mé oblečení odpovídalo konkrétní situaci a zároveň jsem se v něm cítíla dobře a pohodlně. Také samozřejmě aby oblečení nebylo zastaralé a odpovídalo aktuálním trendům. Nejraději nosím styl casual. Nyní v létě miluju šaty a vzdušné sukně.

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Kupuji si to, co se mi líbí, ale vždy si chci před nákupem vše zvážit. Hlavně chci, aby to, co si kupuji odpovídalo zbytku mému šatníku, ne vždy to ale vyjde. Někdy to dopadne tak, že se mi něco opravdu hodně líbí a koupím si to nehledě na to, že k tomu nemám co na sebe. Takže z casual stylu občas vybočím úplně někam jinam.

Máš nějaké oblíbené značky oblečení, bot, ke kterým se ráda vracíš?

Za mě jsou to hlavně Maxmara, COS, občas ZARA, H&M, také si někdy nechávám oblečení ušít v krejčovství, protože poslední dobou se začala prodávat spousta krásných látek.

Zajímáš se o udržitelnou módu nebo jsou pro tebe důležitější jiné aspekty při výběru?

Ano, zajímám, ale poslední dobou můj hlavní aspekt při výběru oblečení je Less is more- mít málo oblečení, ale hodně looků, které z něj můžu vytvořit. Dále se snažím vybírat to oblečení, o které bude snadné se starat a které mi vydrží co nejdéle.

Máš nějaký casual nejoblíbenější kousek v tvém šatníku? 

Asi to budou moje opět letní šaty, které jsem si nechávala ušít v krejčovství.

Co šperky, kabelky – ráda je často obměňuješ nebo máš své stále oblíbence?

Většina mých šperků je vyrobena z drahých kovů, takže vydrží dlouho, někdy samozřejmě některé z nich nejsou aktuální, ale snažím se ke každému outfitu vybrat ty nejvhodnější. Kabelky mi taky vydrží dlouho. Mám určité oblíbence, které nosím častěji a v každodenním životě, jiné si zase vezmu jen příležitostně, když se opravdu hodí k situaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *