Skip to content

Outfit á la Vanilková zmrzlina? Inspirujte se krémovými tóny

Outfity s krémovým nádechem a béžovými tóny jsou v roce 2022 trendy více než kdy dříve. A my se tomu rozhodně nedivíme. Béžovou vidíme na Instagramu, na přehlídkách i ve výloze našeho oblíbeného obchodu. Krémová chcete-li vanilková barva působí čistě, něžně a skvěle se kombinuje s ostatními kousky oblečení z šatníku.

Víte, jak jednotlivé oblečení kombinovat, aby byl výsledek tón v tónu?

Vybavte si šatník v krémových barvách

Krémové barvy se nejlépe kombinujte s bílou, černou nebo pastelovými barvami. Třeba s takovou baby pink nebo pistáciovou. Ladí i s i béžovými a hnědými kousky. My jsme tentokrát zvolili celo krémový outfit. U tohoto druhy outfitu je důležité držet se krémových barev a pouze kombinovat tmavší tóny se světlejšími. Jinak řečeno, pod vanilkový kabát nebo pod sáčko oblečete o tón světlejší tričko, ale tmavší kalhoty. Aby outfit nepůsobil nudně, zvolte klidně extravagantní kabelku jako my. Minimalistické outfity jako je ten náš jsou hodně o doplňcích. Proto se nebojte pořídit si designové brýle jako má modelka na fotkách. Dodají vám šmrnc.

Co říká na outfit modelka?

„Výsledný look byl velmi příjemný, a to nejen na pohled, proto mu nemám co vytknout. Cítila jsem se naprosto ve své kůži, a tak to má být. Nečekala jsem, že materiál kabátu bude tak kvalitní a příjemný (vzhledem k jeho ceně). Podpatky jsme nahradili kvalitnějšími teniskami, které se hodí naprosto ke všemu a nehrozí, že by vás v nich bolely nohy. Zvláště, když plánujete pobíhat celý den ve městě,“ říká naše modelka.

Jaký béžový kousek nesmí chybět ve vašem šatníku? Podělte se s námi v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *